Ametnikud

12.01.17

Vallamaja aadress: Tehnika 11, Märjamaa alev 78304                              
Vallamaja avatud: E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00, R 8.00-12.00. 12.45-15.45

Telefon: 489 8851, 5661 4893

E-post: marjamaa@marjamaa.ee 
Registri nr 75022835

Pank: EE411010802004561005 (SEB), EE122200001120076243 (Swedbank)          

 

Vallavalitsuse ametnikud ja töötajad

Amet

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Vallavanem

Villu Karu

21

489 8851; 5620 5403

villu.karu@marjamaa.ee

Abivallavanem

Triin Matsalu

11

489 8854; 5623 7269

triin.matsalu@marjamaa.ee

Avalike suhete spetsialist

Tiina Gill

23

489 8855; 5621 4608

tiina.gill@marjamaa.ee

Haridus- ja kultuurinõunik

Tõnu Mesila

12

489 8841; 5305 7735

tonu.mesila@marjamaa.ee

Rahandusosakonna juhataja

Lea Laurits

24

489 8857; 5344 6824

lea.laurits@marjamaa.ee

Pearaamatupidaja

Enna Ots

24

489 8857; 5331 3568

enna.ots@marjamaa.ee

Pearaamatupidaja asetäitja

Reet Averin

24

489 8847

reet.averin@marjamaa.ee

Finantsist-raamatupidaja

Lembe Lindsalu

24

489 8847

lembe.lindsalu@marjamaa.ee

Raamatupidaja-kassapidaja

Kaja Kirs

7

489 8848

kaja.kirs@marjamaa.ee

Vallasekretär

Maigi Linna

22

489 8853; 5349 7599

maigi.linna@marjamaa.ee

Sekretär

Marje Laube

21

489 8851; 5661 4893

marje.laube@marjamaa.ee

Dokumendihaldus- ja personalispetsialist

Merle Mets

5

489 8852; 5855 8513

merle.mets@marjamaa.ee

Registrisekretär

Mirjam Aasma

21

489 8851

mirjam.aasma@marjamaa.ee

Märjamaa Nädalalehe toimetaja

Reet Saar

10

489 8842; 5306 5805

reet.saar@marjamaa.ee

Õigusnõunik

Evi Rooda

8

489 8850; 5305 6895

evi.rooda@marjamaa.ee

Majandusosakonna juhataja

Margus Vaher

15

489 8859; 5622 0009

margus.vaher@marjamaa.ee

Ehitusspetsialist

Helgi Tammaru

19

489 8840; 5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Vanem-maakorraldaja

Paul Helliste

15

489 8859; 514 7664

helliste@marjamaa.ee

Keskkonnaspetsialist

Mati Erik

20

489 8843; 5306 3415

mati.erik@marjamaa.ee

Geoinfospetsialist

Kirsti Mau

14

489 8859; 5302 1768

kirsti.mau@marjamaa.ee

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

13

489 8845; 5621 4609

marge.viska@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialist

Sirje Praks

13

489 8845; 5305 1085

sirje.praks@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Lea Tiigisoon

16

489 8858

lea.tiigisoon@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Katrin Aasamaa

16

489 8858; 5326 8175

katrin.aasamaa@marjamaa.ee

Ehitusinsener

Tiiu Pippar

      5199 0266 tiiu.pippar@marjamaa.ee

IT-spetsialist

Ardo Tilk

 

5302 7625

ardo.tilk@marjamaa.ee

Majandusspetsialist

Gert Laidsaar

 

5301 0162

gert.laidsaar@marjamaa.ee

 

Märjamaa valda teenindav metsanduse spetsialist

Peeter Paunmaa

Vastuvõtt kolmap. 10-15

20

489 8843,
5344 8701

peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee

 

Vallavalitsus

Amet

Nimi

Telefon

e-post

Vallavanem

Villu Karu

489 8851; 5620 5403

villu.karu@marjamaa.ee

Abivallavanem

Triin Matsalu

489 8854; 5623 7269

triin.matsalu@marjamaa.ee

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

489 8845; 5621 4609

marge.viska@marjamaa.ee

Rahandusosakonna
juhataja

Lea Laurits

489 8857; 5344 6824

lea.laurits@marjamaa.ee

Vallavalitsuse liige

Margus Jehe

554 8813

margus.jehe@mail.ee

 

Vallavolikogu kantselei

Amet

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Vallavolikogu esimees

Urmas Kristal

22

5349 7987

urmas.kristal@marjamaa.ee

Vallavolikogu sekretär

Janika Liländer

22

489 8844

janika@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL

Ametnike vastuvõtuajad

12.01.17

Ehitus

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

E-post

Ehitusspetsialisti
vastuvõtt:
E, N 8.00-12.00, 12.45-17.00

Helgi Tammaru

19

489 8840,
5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

 

Keskkond, teed, prügi, vesi, jäätmed jne

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

E-post

Keskkonnaspetsialisti
vastuvõtt:
E 8.00-12.00,
12.45-17.00
K, N   8.00-12.00

Mati Erik

20

4898843 53063415

mati.erik@marjamaa.ee

 

Märjamaa valda teenindav Keskkonnaameti metsanduse spetsialist

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

E-post

Metsanduse
spetsialisti
vastuvõtt: K 9-15

Peeter Paunmaa

20

489 8843;

5344 8701

peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee

 

Sotsiaalküsimustega tegelevad ametnikud

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon 

E-post

Sotsiaalosakonna juhataja
vastuvõtt: K 8.00 - 12.00

Marge Viska

13

489 8845
56214609

marge.viska@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialisti vastuvõtt: E 12.45 - 17.00
T 8.00 - 12.00

Sirje Praks

13

489 8845
53051085

sirje.praks@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialisti vastuvõtt: E, T, K, N 8.00 - 12.00
12.45 -17.00

Lea Tiigisoon

16

489 8858

lea.tiigisoon@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialisti vastuvõtt: E 8.00 - 12.00
N 12.45 - 17.00

Katrin Aasamaa

16

4898858
53268175

katrin.aasamaa@marjamaa.ee


Vanem-maakorraldaja

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

E-post

Vanem-maakorraldaja
vastuvõtt:
E, K 8.00-12.00, 12.45-17.00

Paul Helliste

15

489 8859
514 7664

helliste@marjamaa.ee

 

Vallavanemaga kokkusaamiseks palume teil eelnevalt aeg kokku leppida telefoni 489 8851; 5620 5403 või e-kirja teel villu.karu@marjamaa.ee.

Kõigi ülejäänud ametnike vastuvõtuajad on E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00, R 8.00-12.00, 12.45-15.45.

Toimetaja: TIINA GILL