Hariduse ja kultuuriga tegelevad ametnikud

19.03.18

Tehnika 11, Märjamaa, 78304 Raplamaa
Vallamaja lahtioleku ajad:
E-N 8.00-17.00

R    8.00-15.45
Lõuna 12.00-12.45

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Haridusnõunik

Raivo Heinaru

7

5900 9501

raivo.heinaru@marjamaa.ee

Kultuurinõunik Heli Lints 7 5305 7735 heli.lints@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL

Õpilasliinide graafikutes on muudatusi

6.11.18

Märjamaa valla õpilasliinide uuendatud graafikud:

 

Liinid M1, M2, M7, M8, M9 ja M10
Teenindaja AS ATKO Bussiliinid
telefon 5333 1065

Liinid M3, M4, M5, M6
Teenindaja OÜ NETSEST
telefon 524 4315

Kiire informatsiooni saamiseks palume antud kontaktidele pöördumised teha kui toimuvad hilinemised ja varem väljumised peatustesse/peatustest ning busside ära jäämised liinilt.

Sõiduplaanidest ja marsruutidest mitte kinnipidamiste ning ettepanekute tegemiseks liinide muutmiseks palume esitada teade MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse kontaktil info@ytkpohja.ee, kes on Märjamaa siseliinide teenuse tellija ning jälgib avaliku teenindamise lepingu täitmist.

 

Et bussisõit oleks turvaline ja meeldiv, palun täida järgmisi punkte!

  • Liinidel on sõiduõigused on ainult õpilastel.
  • Oota bussi bussipeatuses või selleks ettenähtud kohas.
  • Kanna pimedal ajal helkurit, nii oled ka bussijuhile paremini märgatav ja buss saab aegsasti peatumiseks kiirust vähendada.
  • Ära müra sõidutee ääres, ega peatuse alas, see on ohtlik!
  • Sisene bussi alati esiuksest, ükshaaval ja ilma trügimata.
  • Istu vabale kohale ja kinnita turvavöö, püsi oma kohal kuni hakkad bussist väljuma.
  • Bussis liigu rahulikult kõik vestlused olgu vaiksed, teisi sõitjaid ei tohi häirida – bussijuht peab sõidule keskenduma, ära teda sega.
  • Hoia korda, prügi käib prügikasti.
  • Ära määri ega lõhu istmeid.
  • Kontrolli enne bussist väljumist, et kõik asjad (kindad, müts, kott jms) on kaasas, vaata toolile ja tooli alla. Kui hiljem ikkagi ilmneb, et oled midagi bussi unustanud, võta ühendust vedaja infotelefonil.
  • Enne oma peatust mine aegsasti juhi juurde või anna märku soovist väljuda.
  • Bussi sisenedes tervita bussijuhti, väljudes täna ja soovi head aega, siis on kõigil tuju rõõmsam.
  • Enne peatuses teed ületamist, jälgi, et pimedal ajal on sul helkur nähtaval kohal ja oota kindlasti kuni buss on ära sõitnud!

 

Märjamaa valla õpilastranspordi kontaktid koolides:

  1. Märjamaa Gümnaasiumi kontaktisik õpilastranspordi küsimustes on Lia Puhm, mob 501 5940, kab tel 489 8863, e-post puhmas@hot.ee
  2. Vana-Vigala Põhikool kontaktisik õpilastranspordi küsimustes on direktor Margit Liira, tel. 5330 5966, 482 4582, e-post vanavigala.pohikool@marjamaa.ee
  3. Valgu Põhikooli kontaktisik õpilastranspordi küsimustes on Tiina Riismaa tel. 5342 6369, e-post tiinariismaa@gmail.com
  4. Varbola Lasteaed-Algkool kontaktisik õpilastranspordi küsimustes on Eli  Laaser,  tel. 509 1325, e-post direktor@varbolakool.ee

Märjamaa Vallavalitsuse kontaktid:

Haridusnõunik Raivo Heinaru, tel. 5900 9501, e-post raivo.heinaru@marjamaa.ee
Abivallavanem Triin Matsalu, tel  5623 7269, e-post triin.matsalu@marjamaa.ee

Vedajate kontaktid:

Õpilasliinid M3, M4, M5, M6 - Netsest OÜ, Vahur Palu info@netsest.ee telefon 524 4315.
Õpilasliinid M1, M2, M7, M8, M9, M10 - ATKO Bussiliinid AS, Kalvi Murro kalvi.murro@atko.ee telefon 5333 1065.

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus kontakt:

Riina Tamm riina.tamm@ytkpohja.ee  telefon 6406 791, 5611 0320

Toimetaja: TIINA GILL