Ehituse ja planeeringutega tegelevad ametnikud

18.04.18

Tehnika 11 Märjamaa, 78304 Raplamaa

Vallamaja lahtioleku ajad:
E-N. 8.00-17.00

R. 8.00-15.45
lõuna 12.00-12.45

 

Planeeringud

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Abivallavanem

Triin Matsalu

11

5623 7269

triin.matsalu@marjamaa.ee

 

Ehitus

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Ehitusinsener Tiiu Pippar 19 5199 0266 tiiu.pippar@marjamaa.ee

Ehitusspetsialisti
vastuvõtt:
E, N 8.00-12.00, 12.45-17.00

Helgi Tammaru

19

5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Vigala osavallavalitsuse ehitusnõuniku
vastuvõtt
K, N 8.00-16.00

Fred Puusepp   489 4774 fred@vigala.ee

 

Teed

Ametikoht Nimi Tuba Telefon e-post
Teedespetsialist Mikk Vaarmann 19 5306 3415 mikk.vaarmann@marjamaa.ee
Vigala osavalla majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi   5691 9868  arvo@vigala.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL