Märjamaa Valla Rahvamaja

3.01.18

Sauna 2, Märjamaa, 78302 Raplamaa                           
Juhataja Merle Voolaid
Kultuuritöö korraldaja Ene Klaus
Kunstiline juht Kairi Paunmaa
Telefon 482 0075, 5656 4614
Kino telefon 482 1150
Kohviku telefon 482 0074
marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee
Koduleht

Märjamaa Valla Rahvamaja teenuste hinnakiri.

 

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaal pole märga ega Vigalal viga midagi!

13.02.18

Selle vana ütluse kinnituseks või ümberlükkamiseks ootame teilt mälestusi, jutte, naljandeid, lugusid nüüdse Märjamaa valla territooriumilt. Lugu võib kanduda saja aasta taha või kaugemale, olla eile juhtunud või ei teagi, millal oli, aga juhtus – kui ta meid kõiki kõnetab, siis on aeg see paberile panna.

Üleskirjutus võiks olla pool A4 lehekülge pikk (ca 2000 tähemärki), jutustada kas tuntud või teile olulisest inimesest, kajastada kindla kohaga seotud juhtumisi – peaasi, et oleks meie koduvallaga seotud.  

Sellesuvine kaksiksündmus Märjamaa Folk ja Märjamaa Päevad kannab nime „Sajaga pajatusi" ning teie lugusid hakatakse nelja folgipäeva jooksul pajatama. Laekunud lood kantakse vastavalt teemale ette kas avaõhtul, lastepäeval, peakontserdil, lõõtsapäeval või ilmestavad tekstid folgiklubi, võistutantsimist, laadamelu, rongkäigu ootust. Igale loole leiame oma koha kas ettekantuna folgipäevadel või kandena pajatuste raamatus.

Lugusid ootame aadressil marjamaa.rahvamaja@marjamaa.eevõi aadressil Sauna 2, Märjamaa . Käsitsi kohapeale toomise võimalus Märjamaa rahvamajja.

 

Märjamaa Folgi toimkond

Toimetaja: TIINA GILL

„Raplamaa Laulukarussell 2018“ osalemise juhend

15.02.18

1. Raplamaa Laulukarussell 2018 toimub kahes etapis:    

1.1 maakonna eelvoor kolmapäeval, 18. aprillil 2018 kell 15.00  Märjamaa Rahvamajas.
1.2 maakonna finaal ehk lõppkontsert laupäeval, 12. mail 2018 kell 15.00 Rapla Kultuurikeskuses.

2. Laulukarussellil osalejate vanuserühmad on (vanusegruppi kuuluvuse määrab esineja vanus seisuga 12.05.2018 a.):

  • Vanus …- 4 aastat - I vanuserühm;
  • vanus 5 - 7 aastat (eelkool) – II vanuserühm;
  • vanus 7 (alates I klass) – 9 aastat – III vanuserühm;
  • vanus 10 - 12 aastat – IV vanuserühm;
  • vanus 13 - 15 aastat - V vanuserühm;
  • vanus 16 - …. a (gümnaasiumi õpilane) - VI vanuserühm

3. Eelvoor

  1. 1 Laulukarusselli maakonna eelvooru pääsemiseks on vajalik korraldada valdades (endistes) kohalikud konkursid, kust pääsevad edasi:
  2. 1.1 Rapla vald - igast vanuserühmast 3 paremat, kokku 18 lauljat
  3. 1.2 Märjamaa ja Kohila vald – igast vanuserühmast 2 paremat, kokku 12 lauljat vallast
  4. 1.3 Kehtna, Juuru, Kaiu, Raikküla, Järvakandi, Vigala vald – igast vanuserühmast 1 parim, kokku 6 lauljat vallast

 

  1. 2 Konkursil osaleja peab esitama ühe vabalt valitud laulu eelvoorus ning kaks vabalt valitud laulu finaalis.
  2. 3 Eelvoorust pääsevad edasi finaali iga vanusegrupi kuni kolm paremat lauljat.
  3. 4 Eelvoorus saadab lauljat tema enda õpetaja või esindaja. 
  4. 5 Maakonna laulukarusselli eelvoorus võistleb kuni 90 lauljat.

4. Finaal ehk lõppkontsert

  1. 1 Finaal toimub avaliku kontserdina laupäeval, 12. mail kell 15.00 Rapla Kultuurikeskuses  (sellele eelnevad proovid ansambliga, täpsem info õpetajale).
  2. 2 Finalistid esitavad kaks vabalt valitud laulu.
  3. 3 Lauljaid saadab kuni 4-liikmeline ansambel.
  4. 4 Finaalis kuulutatakse välja iga vanusegrupi Raplamaa Laulukarusselli 2018 võitja.

5. Žürii

     5.1 Žürii on kuni 5- liikmeline.
     5.2 Žüriile jääb õigus muuta igast vanusegrupist või kategooriast lõppvoorudesse pääsenute arvu.

Laulukonkursil osalemiseks ootame omavalitsuste esindajate registreerimist registreerimisankeetidel nende valla paremate lauljate kohta hiljemalt 13. aprilliks 2018 aadressil Märjamaa Valla Rahvamaja, Sauna 2, Märjamaa, 78302 või marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa Valla Rahvamajas

21.02.18

Ly galeriis Eesti Kunstikoolide Liidu õpetajate näitus "Suvised elamused kuivnõela ja monotüüpiaga"

 

 

 

 

 

 

Neljapäeval, 22. veebruaril kell 19 Darja ja Tiina tantsurühmade kontsert

 

Reedel, 23. veebruaril kell 19 Eesti Vabariigi 100. aastapäevapidu

 

Laupäeval, 24. veebruaril kell 11 kodulookonverents Märjamaa rahvamaja kinosaalis

 

Kodulookonverentsi programm

 

Teisipäeval, 27. veebruaril 2018 kell 19 Komöödiateatri etendus "Hollywoodi filmitähed". Pilet 13 €/15 €.

 

Teisipäeval, 6. märtsil kell 18 mälumänguklubi

Neljapäeval, 8. märtsil kell 19 kontsert "Laval ainult mehed"

 

Reedel, 9. märtsil kell 18 Outmo:d 2018

Esmaspäeval, 12. märtsil kell 10 doonoripäev

Reedel, 16. veebruaril kell 19 Komöödiateater "Kohe näha, et vanad sõbrad". Pilet 14 €/16 €

 

Info ja broneerimine tel 482 0075, 5656 4614
www.marjamaarahvamaja.ee

Toimetaja: TIINA GILL

Huviringid Märjamaa Valla Rahvamajas 2017/2018

1.11.17

ESMASPÄEV
13.15–15.00 Laste lauluring 7-9 aastastele, juhendaja Marika Kosubenko (lauluklassis)
15.15 Laste rahvatantsurühm GRETEENE (5.-6 kl), juhendajad Grete Polding ja Ene Klaus (saalis)
16.00 Noorte rahvatantsurühm TANTSULKA (7.-9. kl), juhendajad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi (saalis)
17.15-18.00 Kunstiring 5-7 aastastele (kunstiklassis)
17.15-18.00 Muusikaring 8-14 aastastele (mängutoas)
17.15-18.45 Laste Loomestuudio, juhendaja Marju Plamus ja Gaili Ilisson
17.30 Tervisevõimlemine, juhendaja Elviira Aruksaar (galerii)
17.30 Naisrühm VIIMIKUD, juhendaja Darja Lehtsalu (saalis)
18.00-18.45 Kunstiring 8-14 aastastele (kunstiklassis)
18.00-18.45 Muusikaring 5-7 aastastele (mängutoas)
19.00 Naisrühm LUISKAJAD, juhendaja Karin Andesalu (saalis)
19.00 Naiskoor PAULA, juhendaja Maiu Linnamägi (lauluklassis)
20.00 Kundalini jooga, juhendaja Katrin Jaik (galeriis)

TEISIPÄEV                
12.00–13.00 Laste lauluring 7-9 aastastele, juhendaja Marika Kosubenko (lauluklassis)
14.00-20.00 Saviring, juhendaja Piret Marks (keldris)

15.15 Laste rahvatantsurühm HOPS (3.-5. kl), juhendajad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi (saalis)
16.00-18.00 Karmoškaõpe, juhendaja Eve Burmeister (kunstiklassis)
18.30 Segaansambel CERES, juhendaja Kadri Jüriado (lauluklassis)
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD, juhendaja Karin Andesalu (saalis)
19.00 Tantsuline trenn DanceBBody, juhendaja Kristina Oss (galeriis)
20.00 Lihastrenn Body Toning, juhendaja Kristina Oss (galeriis)

KOLMAPÄEV
12.00 Ringtreening, juhendaja Kristina Oss (galeriis)

14.00-20.00 Saviring, juhendaja Piret Marks (keldris)
15.00-19.00 Karmoškaõpe ja lõõtspilliõpituba, juhendaja Eve Burmeister (kunstiklassis)
15.15 Noorte segarühm TANTSUTALLAD (7.-9.kl), juhendajad Ene Klaus ja Grete Polding (saalis)
16.00-17.30 Noorte näitering, juhendaja Merje Sale (galeriis)
16.30-17.15 Mudilaste muusika-ja mänguring 5-6 aastastele, juhendaja Reelika Põldmann (mängutoas)
16.30 – 17.30 Laste segarühm HOPSTI (2.-4. kl), juhendajad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (saalis)
17.20-18.00 Mudilaste muusika – ja mänguring 3-4 aastastele, juhendaja Reelika Põldmann (mängutoas)
18.30 Segakoor RELLO, juhendaja Thea Paluoja (galeriis/saalis)
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI, juhendaja Ilona Noor ja Riho Pohla (saalis)

NELJAPÄEV  
14.00-15.30 Laste loovusring, juhendaja Eve Burmeister (kunstiklassis)
17.30 Käsitööring, juhendaja Eve Burmeister (kunstiklassis)
18.30 Linetants, juhendaja Gairy Salk (saalis)
19.00 Kundalini jooga, juhendaja Katrin Jaik (lauluklassis)
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG, juhendaja Darja Lehtsalu (saalis)
20.00 Lihastrenn Body Toning, juhendaja Kristina Oss (galeriis)

PÜHAPÄEV

11.30-12.45 Argentiina tango, juhendaja Ilmari Mäng (galeriis)
14.00 Noorte segarahvatantsurühm TINDAR (10.-12.kl), juhendajad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (saalis)
14.00-15.00 Seltskonnatants, juhendajad Aime ja Alari Liiv (galeriis)
16.00 Segarahvatantsurühm TANTSURÕÕM, juhendaja Darja Lehtsalu (saalis)
17.00
Tantsuline trenn DanceBBodyjuhendaja Kristina Oss (galeriis)
18.00 Balance Body keha ja meele treening, juhendaja Kristina Oss (galeriis)

Toimetaja: TIINA GILL