Head Raplamaa inimesed!

Kutsun üles kandma aprillikuus Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.

Veterane on meie seas üle 3000 – nende pered ja kodud on kõikjal üle Eesti, neid võib leida tegutsemas väga erinevatel elu- ja huvialadel. Neid vapraid mehi ja naisi jääb alati ühendama missioonikogemus ja jätkuv tahe seista Eesti riigi ja rahva vabaduse eest. Riik ja meie liitlased on kaitseväe ja Kaitseliidu veterane alati kõrgelt hinnanud, kuid neile on oluline ka lähedaste, kolleegide, sõprade ja kogu rahva toetus. Veteranide sümboliks on Sinilill, millega saab igaüks näidata, et väärtustame nende panust meie ühise julgeoleku heaks.

Tänavu kevadel kogutakse raha, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu ja spordi valdkonda laiemalt.  Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutusel soetada taastusravi seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Võru linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidu viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel.

Raplamaal aitavad Sinilille toodete müügiga annetusi koguda Naiskodukaitse Rapla ringkonna vabatahtlikud. Sinilille märke ja käepaelu saab osta ka Selveri ja Coop kauplustes, Circle K teenindusjaamades jne.

Oma panust ja tahet näitamaks, et väärtustad meie veterane, saad üles näidata ostes Anname au sinililletooteid (rinnamärk, must või sinine käepael, kleeps, autokleeps, jne või oma osalemisega

20. aprillil kell 12.00 Märjamaal toimuval sinilillejooksul ning

23. aprillil kell 17.30 Raplas toimuval maastikumängul

Täname kõiki toetajaid ja anname au veteranidele!