« Tagasi

Laste ja noorte sihtkapital jagas stipendiume

Märjamaa valla laste ja noorte sihtkapitali tänuõhtule kutsuti seekord 32 stipendiaati. Sihtkapitali nõukogu esimees Priit Kärsna alustas olümpiavõitja Gerd Kanteri mõttega, et üle madala aia suudab igaüks astuda. Kärsna lisas, et kui millelegi keskenduda, võivad head tulemused tulla. Kool on koht, kus end proovile panna. Samas ei saa igal alal olla parim. Ei tohi karta ka vigade tegemist, tagasilööke ja takistusi. Ta tõi välja, et Ott Tänak on hea eeskuju. „Märjamaa vallas on head eeldused mitmekülgseks kujuneda. Leidke igaüks endas üles oma Ott," soovis Kärsna.  

Volikogu esimees Urmas Kristal ütles, et ühinenud vallas on tunnustamine teist korda. Ta kutsus noori ikka kodukanti tagasi, kui neil koolid on läbi.

Muusikalist kõrgtaset näitasid viis Rapla Laulustuudio noort, keda juhendab Thea Paluoja.

Seekord kasutati uuendusena sellist võtet, et tunnustatava saavutused kuvati suurele ekraanile ja neid jõudis publik sel ajal lugeda, kuni kutsutu saali ette jõudis. Priit Kärsna võttis info veel paari sõnaga kokku. Iga noor sai vautšeri, millele oli trükitud tema nimi koos määratud summaga. Stipendiumid olid vahemikus 300–80 eurot kogusummas 5170 eurot. 

Reet SaarLaste ja noorte sihtkapital määras 200 eurose stipendiumi Stella Brett Mesilale. Pildil koos sihtkapitali nõukogu esimehe Priit Kärsna ja vallavolikogu esimehe Urmas Kristaliga.  


Õnnelik 120 eurose stipendiumi saaja Gerli Post.
Fotod: Reet Saar

Rohkem pilte PILDIGALERIIS


VAATA POWERPOINT VIDEOT, mille koostas Priit Kärsna