15.05.18

Vigala osavallavalitsus Sääla tee 8/8, Kivi-Vigala, Märjamaa vald, 78001 Raplamaa
Avatud E-R 8:00-16:00 

 

Telefon 489 4770, 525 8919
e-post vigala@vigala.ee

Registri nr 77000528

Vigala valla koduleht 
Alates 1. jaanuarist 2018 ei lisata Vigala valla kodulehele enam uut informatsiooni, kuid leht on kättesaadav ning loetav veel mõned kuud. 

VIGALA OSAVALLA ARENGUKAVA

Vigala Osavallavalitsuse DOKUMENDIREGISTER

 

Amet Nimi Telefon e-post
Osavalla vanem Priit Kärsna 516 7227 priit.karsna@vigala.ee
Sotsiaaltööspetsialist Ilme Roosi  489 4777 ilme@vigala.ee
Ehitusnõunik Fred Puusepp 489 4774 fred@vigala.ee
Registripidaja-asjaajaja Maiu Haljas 489 4770 maiu@vigala.ee
Majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi 5691 9868  arvo@vigala.ee

 

Vigala Osavallavalitsuse kantselei on suletud 15. maist kuni 23. maini seoses registripidaja-asjaajaja õppepuhkusega. Perekonnaseisutoiminguid saab teha Märjamaal.

 

TEENISTUJATE PUHKUSED

Toimetaja: TIINA GILL

Ametnike vastuvõtuajad

4.01.18
Ametikoht Nimi Telefon e-psot

Ehitusnõuniku
vastuvõtt:
K, N 8.00-16.00

Fred Puusepp 489 4774 fred@vigala.ee

 

Ülejäänud ametnike vastuvõtuajad on E-R 8.00-16.00.

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa valla planeerimise ja maakorralduse ametniku vastuvõtt Vigalas

11.01.18
Ametikoht Nimi Telefon e-psot

Planeerimise ja maakorralduse spetsialist:
R 8.00-12.00,
12.45-15.45

Katrin Kalmus 5304 0571 katrin.kalmus@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL

Vigala Osavallakogu

24.04.18
Nimi Telefon   e-post Töökoht/amet
Aivar Jõgiste 504 1874 aivar.jogiste@eesti.ee Vagabond Invest OÜ, juhatuse liige 
Andrus Ojavee (volitused peatatud 
11. aprillist 2018.a.
kuni 10. juulini 2018)
5660 6892       andrus.ojavee@mail.ee Strongestar OÜ, bituumenkatuste paigaldaja
Anneli Ülemaante 5342 6073 ylemaa@gmail.com Valgu Põhikool, õpetaja

Enn Roosi
Osavallakogu aseesimees

5567 2801 enn@vigalattk.ee Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, direktor
Jaan Viska 5621 2306 jaan.viska@gmail.com Pensionär
Jüri Nisumaa 5800 2906 jnisumaa@gmail.com Vana-Vigala Põhikool, õpetaja;
Tuletorn Fond SA, kasvataja;
Maadlusklubi Juhan, treener
Meelis Välis
osavallakogu esimees
5347 1855 meelis.valis@mail.ee Kullamaa Keskkool, direktor
Marge Plamus  5695 5219 marge.plamus@gmail.com AS Eesti Post, klienditeenindaja

 

Toimetaja: TIINA GILL

Vigala osavalla eeskirjad ja korrad

24.04.18

Üldine

Sotsiaal

Haridus ja kultuur

Keskkond ja maakorraldus

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER