17.04.18

 


Toimetaja: TIINA GILL

Vigala külavanemad

16.11.18
Küla Nimi e-post
Avaste Toivo Kratt toivo.kratt@gmail.com
Kivi-Vigala Ave Vaarma ave.vaarma@gmail.com
Oese Salme Lebin vigalasalme@gmail.com
Sääla Marge Plamus marge.plamus@gmail.com
Tiduvere Reemet Kasekamp reemet.kasekamp@gmail.com
Tõnumaa Tiit Roosi roositi@hot.ee
Vigala-Vanamõisa Tiit Roosi roositi@hot.ee
Vana-Vigala Ilona Pappe ilona.pappe2@gmail.com

 

Ojapere küla sädeinimene on Priit Määltsemees priit.mees@gmail.com

Päärdu küla sädeinimene on Krista Pesti gristap@hot.ee.

Kurevere küla sädeinimene on Aive Sildoja aiveg@hot.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL