Märjamaa Valla Rahvamaja

11.01.17

Aadress: Sauna 2, Märjamaa 78302                            
Juhataja: Merle Voolaid (lapsehoolduspuhkusel) asendaja Ene Klaus
Kunstiline juht: Kairi Paunmaa
Telefon: 482 0075, 5656 4614
Kino telefon: 482 1150
Kohviku telefon: 482 0074
E-post: marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee
Kodulehekülg: www.marjamaarahvamaja.ee

Märjamaa Valla Rahvamaja teenuste hinnakiri.

Senine Teenuse-Sipa-Laukna piirkonna kultuuritöötaja Kris Tegelmann on nüüd põhikohaga Sipa-Laukna lasteaia töötaja (majandusjuhataja). Uues ametis korraldab ta Loodna piirkonnas kultuuritööd edasi.

Piirkonna kultuuritöötaja on Sipa mõisas:
E 9.00–14.00
T 9.00–17.00

Tel 524 7274

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa Valla Rahvamajas

11.08.17

Ly gareliis Iivi Saarelaane lapitekkide näitus.

 

Pühapäeval, 20. augustil kell 8-17 Märjamaa laat lauluväljakul

 

Reedel, 8. septembril algusega kell 10 silmade kontroll ja prillide müük (eelregistreerimisega)

 

Laupäeval, 9. septembril kell 19.30 Tre Raadio suve lõpupidu Märjamaa lauluväljakul

 

Info ja broneerimine tel 482 0075, 5656 4614
www.marjamaarahvamaja.ee

Toimetaja: TIINA GILL

Huviringid Märjamaa Valla Rahvamajas 2016/2017

11.01.17

ESMASPÄEV
14.15 
Laste rahvatantsurühm GRETEENE (5.-6 kl), juhendajad Grete Polding ja Ene Klaus
16.00 Noorte rahvatantsurühm TANTSULKA (7.-9. kl), juhendajad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.30-17.15 Laulu-ja pillimänguring MUUSIKAMAIAS (7-8 a), juhendaja Marju Plamus
17.30 Laste laulmise eratunnid, juhendaja Marju Plamus
17.30 Tervisevõimlemine, juhendaja Elviira Aruksaar
17.30 Naisrühm VIIMIKUD, juhendaja Darja Lehtsalu
19.00 Naisrühm LUISKAJAD, juhendaja Karin Andesalu
19.00 Naiskoor PAULA, juhendaja Maiu Linnamägi
18.30 Flamenko, juhendaja Teele Nõlvak
20.00 Kundalini jooga, juhendaja Katrin Jaik

TEISIPÄEV                
14.00-20.00 Saviring, juhendaja Piret Marks
15.15 Laste rahvatantsurühm HOPS (3.-5. kl), juhendajad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.00-18.00 Laulustuudio, juhendaja Kulla Aavik
18.30 Segaansambel CERES, juhendaja Kadri Jüriado
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD, juhendaja Karin Andesalu
19.00 Lõõtspilliõpe, juhendaja Eve Burmeister
19.00 Zumba, juhendaja Kristina Oss 
20.00 Lihastreening, juhendaja Kristina Oss

KOLMAPÄEV
13.30-14.30 Laste loovusring, juhendaja Eve Burmeister

14.00-20.00 Saviring, juhendaja Piret Marks
14.45 Laste lauluring, juhendaja Kadri Jüriado
15.30-17.30 Karmoškaõpe, juhendaja Eve Burmeister
15.15 Noorte segarühm TANTSUTALLAD (7.-9.kl), juhendajad Ene Klaus ja Grete Polding
16.30-17.10 Mudilaste muusika-ja mänguring, juhendaja Reelika Põldmann
16.30 – 17.30 Laste segarühm HOPSTI (1.-3. kl), juhendajad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
17.20-18.00 Mudilaste muusika – ja mänguring (4-5 a), juhendaja Reelika Põldmann
18.30 Segakoor RELLO, juhendaja Thea Paluoja
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI, juhendaja Ilona Noor ja Riho Pohla

NELJAPÄEV  
14.00-15.00 Laste loovusring, juhendaja Eve Burmeister
14.45 Laulustuudio, juhendaja Kadri Jüriado
15.30-17.30 Karmoškaõpe, juhendaja Eve Burmeister
17.30 Käsitööring, juhendaja Eve Burmeister
18.30 Linetants, juhendaja Gairy Salk
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG, juhendaja Darja Lehtsalu
20.00 Lihastreening, juhendaja Kristina Oss

REEDE
14.15-15.30 Laulustuudio – Kulla Aavik

PÜHAPÄEV
11.30 Laulustuudio, juhendaja Monica Arme
12.00 Noorte segarahvatantsurühm TINDAR (10.-12.kl), juhendajad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
14.00 Noorte segarahvatantsurühm TANTSUKAS, juhendajad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
16.00 Segarahvatantsurühm TANTSURÕÕM, juhendaja Darja Lehtsalu
18.00 Zumbacombo (tants+lihas), juhendaja Kristina Oss

Toimetaja: TIINA GILL