Märjamaa Valla Rahvamaja

22.01.19

Sauna 2, Märjamaa, 78302 Raplamaa                           
Juhataja Merle Voolaid
Kultuuritöö korraldaja Ene Klaus
Telefon 482 0075, 5656 4614
Kino telefon 482 1150
Kohviku telefon 482 0074
marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee 
Koduleht

UUS Märjamaa valla rahvamajade teenuste hinnakiri

 



Fotod: Tiina Gill

Toimetaja: TIINA GILL

Jooga meestele

19.03.19

Esmaspäeviti kell 18.45 MEESTE JOOGA Märjamaa rahvamaja Ly galeriis

Kaasa joogamatt!

Tasu 10 €

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa valla elanikel on võimalus taotleda ID-kaarti oma kodukohas

19.03.19

Lääne prefektuur pakub kõigile, kel ID-kaarti pole või see hakkab aeguma, võimalust taotleda seda oma kodukohas.

 

ID-kaardi taotlust saab esitada 15.05.2019 kell 10.00 – 12.00 Märjamaa Rahvamajas

Taotlemiseks vajalikud dokumendid:

  • isikut tõendav dokument;
  • riigilõivu (25 €, üldtingimustel Eesti vanaduspensioni ikka jõudnud isikud 7 €, keskmise, raske või sügava puudega inimesel 7 €) tasumist tõendav dokument.
  • puuet tõendav dokument

Sel päeval saab fotosid teha  kohapeal.

Võtke kindlasti kaasa kehtiv isikut tõendav dokument!

Riigilõivu palume tasuda eelnevalt internetipangas või postipangas.

Tasumine pangaülekandega

Saaja nimi: Rahandusministeerium;

Saaja konto:     EE932200221023778606 (Swedbank) või

                           EE891010220034796011 (SEB)

                           EE701700017001577198 (Luminor Bank)

Viitenumber: 2900082443

Riigilõivu makse selgitusse märkige "ID-kaardi taotlemine" ja inimese nimi, isikukood või sünniaeg, kelle eest riigilõiv tasuti.

 

Palume kindlasti eelnevalt registreerida Märjamaa valla elanikel vallavalitsuse telefonil

489 8851, 5661 4893 või e-postile marjamaa@marjamaa.ee . Registreerides palun öelge oma isikukood, elukoht ja telefoninumber.

Registreerimise viimane tähtaeg 07.05.2019.

 

Täpsemat infot kõikide dokumentide taotlemise (sh taotlemise võimaluste ja taotluse esitamise) kohta on võimalik saada Politsei- ja Piirivalveameti kodulehelt www.politsei.ee rubriigist teenused.

Toimetaja: TIINA GILL
20.03.19
Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa Valla Rahvamajas

20.03.19

 

Ly galeriis Viive Noore graafikanäitus "Armastuse puu"

 

 

Teisipäeval, 19. märtsil kell 17 koolitus lastevanematele (eelregistreerimisega)

 

Neljapäeval, 21. märtsil kell 10-14.30 doonoripäev

Laupäeval, 23. märtsil kell 19 segarühma Tantsukas 20. aasta kontsert

 

Teisipäeval, 2. aprillil kell 19 Vana Baskini Teatri etendus "Ja mida teile palun"

 

Reedel, 5. aprillil kell 11 VIljandi Lasteteater Reky etendus "Sööbik ja Pisik". Pilet 8 €

 

Pühapäeval, 7. aprillil kell 17 Margus Tabori "Mamma lood ehk hiiu eluvilosoohvia". Pilet 12/15 €

 

Kolmapäeval, 17. aprillil kell 17.30 "Minu esimene kontsert" Märjamaa muusikakooli õpilastelt

Neljapäeval, 18. aprillil kell 19 Ugala Teatri etendus "Meistrite liiga". Pilet 12/15 €

 

Esmaspäeval, 22. aprillil alates kell 10 silmaarst ja prillide müük (eelregistreerimisega tel 482 0075, 5656 4614)

Reedel, 26. aprillil kell 20 Comedy Estonia: Sander Õigus - "Neljanda Seina Taga". Piletid Piletilevis ja tund enne algust kohapeal

 

Reedel, 3. mail kell 11 Kuressaare Linnateatri lasteetendus "Sipsik"

 

Laupäeval, 4. mail naisrühma "Ülejala Sussisahistajad" juubelikontsert

Kolmapäeval, 8. mail kell 17 Pillerpalli lasteaia emadepäeva kontsert

Neljapäeval, 9. mail kell 17 muusikakooli kevadkontsert

Reedel, 10. mail kell 19 ansambel "Naised köögis" kontsert. Pilet 15/18 €

 

Laupäeval, 11. mail kell 11 hõbelusikapidu

Kolmapäeval, 15. mail kell 10-12 ID-kaartide taotlemine (eelregistreerimisega 489 8851, 5661 4893 või e-postile e-postile marjamaa@marjamaa.ee)

Laupäeval, 8. juunil kell 19 Suve suur avapidu


 


Info ja broneerimine tel 482 0075, 5656 4614
www.marjamaarahvamaja.ee

Toimetaja: TIINA GILL

Huviringid Märjamaa Valla Rahvamajas 2018/2019

19.03.19

ESMASPÄEV
12.00–15.00 Laste lauluring 7-10 aastastele, juhendab Marika Kosubenko (lauluklassis)
15.15 Laste rahvatantsurühm GRETEENE (6.-8. kl), juhendavad Grete Polding ja Ene Klaus (saalis)
16.15 Noorte segarühm TANTSULKA, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi (saalis)
17.30 Tervisevõimlemine, juhendab Elviira Aruksaar (galerii)
17.30 Naisrühm VIIMIKUD, juhendab Darja Lehtsalu (saalis)
18.45 Meeste jooga, juhendab Katrin Jaik (galeriis)
19.00 Naisrühm LUISKAJAD, juhendab Karin Andesalu (saalis)
19.00 Naiskoor PAULA, juhendab Maiu Linnamägi (lauluklassis)
20.00 Kundalini jooga, juhendab Katrin Jaik (galeriis)

TEISIPÄEV                
12.00 Ringtreening, juhendab Kristina Oss (galeriis)
15.15 Laste rahvatantsurühm HOPS (6. kl), juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi (saalis)
16.00-20.00 Saviring, juhendab Piret Marks (keldris)
16.00-18.00 Karmoškaõpe, juhendab Eve Burmeister (kunstiklassis)
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD, juhendab Karin Andesalu (saalis/galeriis)
19.30 Segarühm TANTSUKAS, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (galeriis/saalis)

KOLMAPÄEV
14.00-20.00 Saviring, juhendab Piret Marks (keldris)
15.00-19.00 Karmoškaõpe ja lõõtspilliõpituba, juhendab Eve Burmeister (kunstiklassis)
16.30-17.15 Muusika-ja mänguring 5-7 aastastele, juhendab Reelika Põldmann (mängutoas)
16.30-17.30 Segarühm HOPSTI (3.-5. kl), juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (saalis)
17.20-18.00 Muusika – ja mänguring 3-4 aastastele, juhendab Reelika Põldmann (mängutoas)
18.30 Segarühm TANTSURÕÕM, juhendab Darja Lehtsalu (saalis/galeriis)
18.30 Segakoor RELLO, juhendab Thea Paluoja (galeriis/saalis)
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI, juhendavad Ilona Noor ja Riho Pohla (saalis(galeriis)

NELJAPÄEV  
14.00-15.30 Laste loovusring, juhendab Eve Burmeister (kunstiklassis)
17.30 Käsitööring, juhendab Eve Burmeister (kunstiklassis)
18.30 Linetants, juhendab Gairy Salk (saalis)
19.00 Dance&Body, juhendab Kristina Oss (galeriis)
19.30 Segaansambel CERES, juhendab Kadri Jüriado (muusikaklassis)
20.00 Lihastreening BodyToning, juhendab Kristina Oss (galeriis)
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG, juhendab Darja Lehtsalu (saalis)

PÜHAPÄEV

11.30-13.00 Argentiina tango, juhendab Ilmari Mäng (galeriis)
14.00-15.00 Seltskonnatants, juhendavad Aime ja Alari Liiv (saalis)
14.00-20.00 Saviring, juhendab Piret Marks (keldris)
17.00 Dance&Body, juhendab Kristina Oss (galeriis)
18.00
Lihastreening BodyToningjuhendab Kristina Oss (galeriis)
 

Toimetaja: TIINA GILL