Milline ametnik minu küsimusega tegeleb?

13.07.16

Ülsinfo, elukoha- ja perekonnatoimingud, kantselei ja arhiiv, juriidilised toimingud

Sekretär Marje Laube, tuba 21, tel 489 8851, 5661 4893, marjamaa@marjamaa.ee

  • info vahendamine (teab, kus mingi töötaja parasjagu viibib, annab kontaktandmeid jne)
  • avalduste, kirjade, postisaadetiste vastuvõtt ja registreerimine
  • kopeerimis-, paljundus-, printimis- ja skaneerimisteenus
  •  tänaval kauplemise lubade väljastamine


Registrisekretär Mirjam Aasma, tuba 21, tel 489 8851, mirjam.aasma@marjamaa.ee

  • elukoha registreerimine (sissekirjutus)
  • elukohatõendite/rahvastikuregistri väljavõtete väljastamine
  • ruumi omanike avalduste lahendamine isikute suhtes, kelle elukohaks on märgitud omanikule kuuluv ruum, kuid kellel ei ole õigust kasutada ja kes ei kasuta omanikule kuuluvat ruumi oma elukohana
  • elukoha aadresside täpsustamine ja parandamine
  • perekonnaseisutoimingute teostamine (sünni ja surma registreerimine, esmaste sünni- ja surmatõendite väljastamine), sünni- ja matusetoetuste avalduste vastuvõtt


Vallasekretär Maigi Linna, tuba 22, tel 489 8853, 5349 7599, maigi.linna@marjamaa.ee

  • dokumendi ärakirja ja väljavõtte õigsuse kinnitamine
  • pensioni, elatisraha ja toetuse vastuvõtmise volikirja ning pensioni ja toetuse teise isiku arveldusarvele kandmise avalduse tõestamine
  • majandustegevusregistri pidamine
  • perekonnaseisutoimingute teostamine (sünni ja surma registreerimine, esmaste sünni– ja surmatõendite väljastamine), sünni- ja matusetoetuste avalduste vastuvõtt, juhul kui registrisekretäri ei ole tööl


Dokumendihaldus- ja personalispetsialist Merle Mets, tuba 5, tel 489 8852, merle.mets@marjamaa.ee

  • perekonnaseisutoimingute teostamine (sünni ja surma registreerimine, esmaste sünni– ja surmatõendite väljastamine), sünni- ja matusetoetuste avalduste vastuvõtt, juhul kui registrisekretäri ja vallasekretäri ei ole tööl
  • riigiportaali www.eesti.ee  teenuste sisu puudutavates küsimustes;
  • asutuste juhtide dokumendihalduse alane nõustamine, koolitamine
  • vallaelanike ja asutuste juhtide personalitöö alane nõustamine oma pädevuse piires
  • isikuandmete kaitse


Õigusnõunik Evi Rooda, tuba 8, tel 489 8850, 5305 6895, evi.rooda@marjamaa.ee

  • vallaelanike juriidiline nõustamine, eelkõige valla õigusaktide rakendamisel selgituste andmine ja esmane juriidiline nõuanne
  • väärteomenetluse korraldamine, sealhulgas väärteoasjade registreerimine, väärteoasjades tehtud otsuste kätteandmine
  • Märjamaa vallaga (sh valla asutustega) sõlmitavad lepingud

 

Valitsus, volikogu
Vallavanem Villu Karu, tuba 21, tel tel 489 8851, 5620 5403, villu.karu@marjamaa.ee

  • kõik Märjamaa vallasse puutuv

Volikogu esimees Urmas Kristal, tuba 22, tel 489 8844, 5349 7987, urmas.kristal@marjamaa.ee

  • kõik volikogusse puutuv

Volikogu sekretär Janika Liländer, tuba 22, tel 489 8844, janika@marjamaa.ee

  • kõik volikogu töösse puutuv


Haridus, kultuur, avalikud üritused
Haridus- ja kultuurinõunik Tõnu Mesila, tuba 12, 489 8841, 5305 7735, tonu.mesila@marjamaa.ee

  • mitmekümne vallaasutuse tegevuse kooskõlastamine, koordineerimine, infovahetus ja järelevalve teostamine (lasteaiad, koolid, rahvamajad, raamatukogu jne)
  • haridusarvlemine teiste omavalitsustega
  • õpilastransport: sõidupiletite vastuvõtt, sõidukaartidega tegelemine, valla õpilasliinide korraldamine
  •  täiskasvanute õppimise ja huvihariduse üritused ja küsimused
  • avalike ürituste loataotluste vastuvõtt ja menetlemine
  • tunatoimkond ja koduloouurimine,kogutud materjali säilitamine ja avalikustamine
  • ülevallaliste ürituste ja suurprojektide koordineerimine (kodulookonverents jt)
  • koostöö kolmanda sektoriga (SA Loodna Vabaajakeskus, MTÜ Märjamaa Spordiklubi ja MTÜ Märjamaa Külavanemate Ühendus, MTÜ Velise Kultuuri ja Hariduse Selts, erinevad seltsingud)
  • elanike nõustamine hariduse, kultuuri, huvitegevuse, noorsootöö, vaba aja sisustamise teemadel (sh vaidluste ja kaebuste lahendamine)


Majandus, ehitus, planeeringud
Abivallavanem Triin Matsalu, tuba 11, tel 489 8854, 5623 7269, triin.matsalu@marjamaa.ee

  • planeerimisalase tegevuse koordineerimine:üldplaneeringuga seotud küsimused detailplaneeringute ja teemaplaneeringute menetlustoimingud
  • valla arengukava koostamine, muutmine ja jälgimine
  • projektid:koostamine, kirjutamine, juhtimine, aruandlus
  • LEADER meetmetesse puutuv nõustamine

 

Majandusosakonna juhataja Margus Vaher, tuba 15, tel 489 8859, 5622 0009, margus.vaher@marjamaa.ee

  • koostöö politseiga, maanteeametiga, Eesti Energiaga, päästeametiga, Laukna, Valgu ja Varbola päästekomandodega, turvateenuse pakkujaga ning kaugkütte ettevõtetega
  • teede ja tänavate ehitamise, liikluskorralduse, valla teedel kulgeva ühistranspordi küsimused
  • Märjamaa sauna, Valgu kontori, Teenuse mõisa, Märjamaa valla haljastuse, Märjamaa Jäätmejaama, Hobulaiu puhkebaasi majandamine
  • Märjamaa kalmistu, EELK kalmistu, EAÕK kalmistu ja Velise kalmistu töö korraldamine
  • tänavavalgustuse korraldamine
  • hulkuvad ja peremeheta loomad
  • soojusenergia-, elektrienergia-, nõrkvooluvõrgu projekteerimise ja ehitamise küsimused
  • munitsipaal- ja sotsiaalkorterite remondi korraldamine
  • Märjamaa valla poolt ehitatavate hoonetega seonduvad küsimused


Ehitusspetsialist Helgi Tammaru, tuba 19, tel 489 8840, 5305 2423, helgi.tammaru@marjamaa.ee

  • ehitus- ja kasutuslubade, kirjalike nõusolekute ja projekteerimistingimuste avaldused
  • mitmesugused toimingud Riiklikus ehitisregistris (sh tõestatud registriväljavõtted)
  • projekteerimistingimuste koostamine ja väljastamine
  • ehitusprojektide kooskõlastamine
  • värvipasside vormistamine
  • kaevamislubade väljastamine
  • elanike nõustamine


Sotsiaaltöö
Sotsiaalosakonna juhataja Marge Viska, tuba 13, tel 489 8845, 5621 4609, marge.viska@marjamaa.ee - sotsiaalhoolekandealase töö juhtimine ja korraldamine

  • sotsiaalabiteenuste osutamise, eestkoste, sotsiaalkorteritesse paigutamise, ravikindlustuseta isikutele arstiabi osutamise küsimused
  • järelevalve sotsiaalabiteenuste osutamise üle
  • Märjamaa Sotsiaalabikeskuse tegevuse koordineerimine
  • sotsiaalhoolekande klientide nõustamine


Sotsiaaltööspetsialist Katrin Aasamaa, tuba 16, tel 489 8858, 5326 8175, katrin.aasamaa@marjamaa.ee - eakate ja puuetega inimestele sotsiaalabiteenuste osutamine

  • hooldusvajaduse hindamine, samuti tugiisiku sobivuse hindamine
  • sotsiaalteenuste osutamine, koduteenuse määramine, hooldekodudesse vm paigutamine
  • eestkoste seadmine
  • sotsiaalhooldustöötajate tegevuse koordineerimine
  • järelevalve määratud teenuste üle
  • eakate ja puuetega inimeste nõustamine


Sotsiaaltööspetsialist Lea Tiigisoon, tuba 16, tel 489 8858, lea.tiigisoon@marjamaa.ee

  • sotsiaaltoetuste määramine
  • toimetuleku hindamine ja toimetulekutoetuste ja muude toetuste avalduste vastuvõtt
  • õiendite jm dokumentide õigsuse kontroll
  • hooldaja ja hooldajatoetuse määramise korraldamine
  • toimetulekuraskustega isikute nõustamine


Lastekaitsespetsialist Sirje Praks, tuba 13, tel 489 8845, 5305 1085, sirje.praks@marjamaa.ee

  • vanemliku hoolitsuseta laste elu korraldamine, laste asendus- ja turvakodusse ning tugiperedesse paigutamine
  • eestkoste seadmise korraldamine, hooldusküsimuste lahendamine ja teiste lapse huve puudutavate olukordade lahendamine kohtu kaudu
  • erivajadustega laste ja peredega tehtava töö korraldamine
  • koolikohustuse mittetäitjatega ja alaealiste õigusrikkujatega tehtava töö korraldamine
  • taotluste esitamine peretoetuse ümbermääramiseks
  • lapse nime muutmise korraldamine
  • arvamuse andmine laste kasvatamist puudutavais vaidlusküsimustes
  • nõustamine (sotsiaalsed õigused, seaduslike huvide kaitse jm)


Keskkond, maa, teed, vesi, prügi, külad
Keskkonnaspetsialist Mati Erik, tuba 20, tel 489 8843, 5306 3415, mati.erik@marjamaa.ee

  • keskkonnakaitsealased küsimused: jäätmed, vesi, maavarad, karjäärid, loodus- ja muinsuskaitseobjektid, puude raie tiheasustusalal, mittemetsamaal jne
  • jäätmeveo ja teederegistri küsimused
  • teede ja tänavate korrashoid, sh lumetõrje
  • nõustamine vastuvõtuaegadel

Geoinfospetsialist Kirsti Mau, tuba 14, tel 489 8859, 5302 1768, kirsti.mau@marjamaa.ee

  • maamaksu küsimused
  • hajaasustuse veeprogrammiga (kaevuprogrammiga) seonduv
  • Hobulaiu broneeringud
  • külavanemate ühenduse kontaktisik


Vanem-maakorraldaja Paul Helliste, tuba 15, tel 489 8859, 514 7664, helliste@marjamaa.ee

  • maakorraldustoimingud 


Rahandus, kassa
Rahandusosakonna juhataja Lea Laurits tuba 24, tel 489 8857, lea.laurits@marjamaa.ee

  • valla eelarve koostamine, täitmise analüüs, aruandlus
  • ettepanekute tegemine eelarve muutmiseks ja lisaeelarve koostamiseks
  • reservfondist vahendite eraldamise korraldamine
  • allasutuste juhtide nõustamine


Pearaamatupidaja Enna Ots, tuba 24, tel 489 8857, enna.ots@marjamaa.ee

  • on kohal igal tööpäeval, samal ajal on kabinet avatud vallaelanikele. Küsimustele vastamise võimalus ka telefonitsi ja e-kirjaga


Pearaamatupidaja asetäitja Reet Averin, tuba 24, tel 489 8857, reet.averin@marjamaa.ee

Finantsist-raamatupidaja Lembe Lindsalu, tuba 24, tel 489 8857, lembe.lindsalu@marjamaa.ee

  • valla poolt osutatud teenuste eest arvete koostamine eraisikutele ja asutustele

Raamatupidaja-kassapidaja Kaja Kirs, tuba 7, tel 489 8848, kaja.kirs@marjamaa.ee

  • sularaha sisse- ja väljamaksed, sh toetuste maksmine


Meedia, teavitus
Märjamaa Nädalalehe toimetaja Reet Saar, tuba 10, tel 489 8842, 5306 5805, reet.saar@marjamaa.ee

  • Märjamaa Nädalalehe toimetamine ja väljaandmine
  • tellimuste vormistamine
  • kuulutuste vastuvõtt


Avalike suhete spetsialist Tiina Gill, tuba 23, tel 489 8855, 5621 4608, tiina.gill@marjamaa.ee

  • valla kodulehe toimetamine
  • meediaga suhtlemine  
  • välissuhted
  • visiidid − korraldamine, tõlkimine jne
  • vallavalitsuse esindusürituste (vastuvõtud, esitlused, konverentsid jm) korraldamine
  • Märjamaa kalendri toimetamine ja väljaandmine
Toimetaja: TIINA GILL