Järtasse suusatama!

30.01.19

Järta suusarajad on sisse aetud ja ootavad suusatajaid. Tihe lumesadu võib need küll vahel kinni ajada, aga igal reedel käiakse rajad üle, seega nädalavahetuseks on need alati korras. Kui rajad väga pudiks sõidetud, siis sõidetakse rajad sisse ka pühapäeval.

Head suusatamist!

Toimetaja: TIINA GILL

Laste ja noorte huviringid 2018/2019

19.11.18

ESMASPÄEV
12.00-15.00 Laste lauluring 7-10 aastastele Märjamaa rahvamaja lauluklassis, juhendab Marika Kosubenko
13.30-14.30 Lastejooga Märjamaa noortekeskuses, juhendab Annika Marrandi
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist 
15.15 Laste rahvatantsurühm Greteene (6.-8. klass) Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Grete Polding ja Tiina Ene Klaus
15.20-16.20 Lastejooga Märjamaa noortekeskuses, juhendab Annika Marrandi
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
16.15 Noorte segarühm Tantsulka Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-17.45 Laste Loomestuudio kunstiring 5-7 aastastele Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Gaili Ilisson
17.00-17.45 Laste Loomestuudio muusikaring 5-7 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendab Marju Plamus
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre 
17.45-18.30 Laste Loomestuudio kunstiring 7-10 aastastele Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Gaili Ilisson
17.45-18.30 Laste Loomestuudio muusikaring 7-10 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendab Marju Plamus
18.00-19.15 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
Karmoškaõpe Vana-Vigala ja Kivi-Vigala põhikoolides, juhendab Eve Burmeister

 

TEISIPÄEV
14.15-15.15 Rapla Tantsustuudio Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Sandra Vilismäe
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
15.15-16.45 Rapla Tantsustuudio Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Sandra Vilismäe
15.15 Rahvatantsurühm Hops (6. klass) Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.00-20.00 Saviring Märjamaa rahvamaja keldris, juhendab Piret Marks
16.00-18.00 Karmoškaõpe Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Eve Burmeister
16.15 Mudilaste lauluring Varbola rahvamajas, juhendab Marju Plamus
16.30-18.00 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
16.30-17.30 Noortebänd Märjamaa noortekeskuse muusikaruumis, juhendab Eliisa Elfenbein
16.45-18.15 Rapla Tantsustuudio Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Sandra Vilismäe
17.00 Kooliealiste laste laulu- ja muusikaring Varbola rahvamajas, juhendab marju Plamus
17.30-19.00 DJ-klubi Märjamaa noortekeskuse muusikaruumis, juhendab Ott Ojand
18.00 Noored Kotkad Märjamaa noortekeskuse II korrusel, juhendab Naiskodukaitse
18.00-19.15 JALGPALL (tüdrukud 2006-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
19.15-20.00 JALGPALLIRING (lasteaed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe

 

KOLMAPÄEV
13.00 Laululapsed (7-8 aastased) Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
13.30-15.15 Robootikaring Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kert Kaljusaar
14.00-15.00 Inglise keel Märjamaa noortekeskuse õppeklassis, juhendab Diana Pagar
14.00-20.00 Saviring Märjamaa rahvamaja keldris, juhendab Piret Marks
14.15 Šõu- ja hip-hop ring 7-11 aastastele Varbola rahvamajas, juhendab Nancy Buht
14.30-16.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
15.00-19.00 Karmoškaõpe ja lõõtspilliõpituba Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Eve Burmeister
16.00-17.30 KORVPALL (poisid 2005-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
16.00 Laululapsed (9-12 aastased)  Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
16.30-17.15 Muusika- ja mänguring 5-7 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendab Reelika Põldmann
16.30-17.30 Segarühm HOPSTI (3.-5. klass) Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu

17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre 
17.00 Pisikesed ja lasteaia laululapsed (4-6 aastased) Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
17.00 Laste näitering (kooliealistele) Varbola rahvamajas, juhendab Piret Linnamägi
17.20-18.00 Muusika- ja mänguring 3-4 aastastelel Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendab Reelika Põldmann

17.30-19.00 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
17.30-19.00 Kodutütred Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Naiskodukaitse
17.30-19.00 Noortebänd Märjamaa noortekeskuse muusikaruumis, juhendab Ago Bomm

 

NELJAPÄEV
13.30-18.30 
Robootikaring Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kert Kaljusaar
14.00-15.30 Laste loovusring Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Eve Burmeister
14.15-15.15 Rapla Tantsustuudio Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Sandra Vilismäe
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
15.15-16.45 Rapla Tantsustuudio Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Sandra Vilismäe
16.00-18.00 Keraamika ja kunstiring õpilastele Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Astra Põlma
16.00-18.00 Drooniralli Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Ott Jeeser

16.00-17.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
16.00-17.30 MAADLUS Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa
18.00-19.30 JALGPALL (tüdrukud 2006-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendaja Kadri Aedmäe

 

REEDE
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2003-2004) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Lauri Mõttus
15.15-16.45 Rapla Tantsustuudio Märjamaa noortekeskuse aeroobikasaalis, juhendab Sandra Vilismäe
16.00-17.30 KORVPALL (poisid 2005-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
16.00-17.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre 
18.30 Noorte teatriring (7-26 aastastele) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Annabel Vaarma
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa


LAUPÄEV
13.30-15.00 KORVPALL (poisid 2005-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
13.00-15.00 JALGPALL (poisid 2006-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
KOKKULEPPEL

 

PÜHAPÄEV
14.00-20.00 Saviring Märjamaa rahvamaja keldris, juhendab Piret Marks

 

ERINEVATEL AEGADEL
SOLISTID (7-12 aastased) harjutavad Valgu rahvamajas kokkulepitud aegadel. Neid juhendab Kadri Jüriado

NOORTEKLUBI „Mina oskan!" Märjamaa noortekeskuses. Tegevuste koordinaator Triin Põri. Täpsem info Märjamaa noortekeskuse FB lehelt
 


 

Toimetaja: TIINA GILL
16.11.18
Toimetaja: TIINA GILL