Sporditreeningud 2018/2019

14.11.18

ESMASPÄEV 
8.15-15.00 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist 
14.15-15.15 
VÕRKPALL Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Tarmo Rahuoja
15.00-16.30 JÕUTÕSTMINE Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell 
17.00-18.30 VIBULASKMINE  Haimre pst 5 võimlas
17.00-18.30 
MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre 
18.00-19.15 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-20.30 LAUATENNIS (mehed) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Andres Elmik
19.30-21.00 SAALIHOKI (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
 

TEISIPÄEV
8.15-15.00 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
13.20-14.30 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Andres Elmik
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
15.30-17.00 VIBULASKMINE Haimre pst 5 võimlas
16.30-18.00 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
18.00-19.15 JALGPALL (tüdrukud 2006-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-20.30 KORVPALL (mehed) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Sulev Paaret
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
19.15-20.00 JALGPALLIRING (lasteaed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
 

KOLMAPÄEV
8.15-15.00 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
13.20-14.30 
KEHALINE KASVATUS (õpilased) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Andres Elmik
14.30-16.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell 
15.00-16.30 JÕUTÕSTMINE Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
16.00-17.30 KORVPALL (poisid 2005-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
16.00-17.30 VIBULASKMINE Haimre pst 5 võimlas
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
17.30-19.00 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-20.30 LAUATENNIS (mehed) Haimre pst 5 võimlas, juhendaja Andres Elmik
19.00-20.30 JALGPALL (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Sassian 
 

NELJAPÄEV
8.15-15.00 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
13.20-14.30 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Andres Elmik
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
16.00-17.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
16.00-17.30 MAADLUS Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa
18.00-19.30 JALGPALL (tüdrukud 2006-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendaja Kadri Aedmäe
19.00-21.30 VÕRKPALL (mehed) Haimre pst 5 võimlas, juhendaja Tiit Lauri
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
20.00-21.30 SAALIHOKI (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
 

REEDE
8.15-15.00 KEHALINE KASVATUS (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 2003-2004) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Lauri Mõttus
15.00-16.30 JÕUTÕSTMINE Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
16.00-17.30 KORVPALL (poisid 2005-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
16.00-17.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
19.00-20.30 KORVPALL (mehed) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Keijo Valting
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
 

LAUPÄEV
13.30-15.00 KORVPALL (poisid 2005-2008) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
13.00-15.00 JALGPALL (poisid 2006-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü ja Taavi Tüvist
KOKKULEPPEL
 

 

Märjamaa Ujula jõusaal avatud P-R 12.00-20.00; L 12.00-19.00. Info tel 489 2680 

Maadlusklubi Juhan

Raplamaa Rattaklubi KoMo JALGRATTATREENINGUD

Toimetaja: TIINA GILL