12.06.17
Toimetaja: TIINA GILL

Sporditreeningud 2016/2017

13.01.17

ESMASPÄEV 
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 04-06), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 
16.00-17.30 KORVPALL (poisid 08-10), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
17.30-19.00 KORVPALL (poisid 00-03), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 
18.00-19.30 MAADLUS (poisid), juhendajad Olari Suislepp ja Harri Koiduste, Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis 
19.00-20.00 JALGPALL (poisid 01-03), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 19.00-20.00
19.00-20.00 LAUATENNIS (mehed), juhendaja Andres Elmik 19.00-20.00, Haimre pst 5 võimlas 
20.00-21.30 SAALIHOKI (mehed), juhendaja Toomas Jaaniste, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 

TEISIPÄEV
14.15-15.15 KORVPALL (poisid ja tüdrukud 1-2 kl), juhendaja Kalle Kollin, Haimre pst 5 võimlas 
14.30-15.45 JALGPALL (poisid 08-09), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 
15.45-17.00 JALGPALL (poisid 06-07), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 
17.00-18.00 JALGPALL (tüdrukud 1-3 kl), juhendaja Kristi Kivisild, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 
18.30-20.00 JALGPALL (mehed), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 19.00-20.30
19.00-20.30 KORVPALL (mehed), juhendaja Sulev Paaret, Haimre pst 5 võimlas

KOLMAPÄEV
14.30-16.00 JALGPALL (poisid 06-08), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 
16.00-17.30 KORVPALL (poisid 08-10), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
17.30-19.00 KORVPALL (poisid 00-03), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
18.00-19.30 
MAADLUS (poisid), juhendajad Olari Suislepp ja Harri Koiduste, Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis
19.00-20.00 
JALGPALL (poisid 01-03), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
19.00-20.30 
LAUATENNIS (mehed), juhendaja Andres Elmik, Haimre pst 5 võimlas 
20.00-21.30 
JALGPALL (mehed), Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 

NELJAPÄEV
14.00-15.15 JALGPALL (poisid 08-09), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
14.15-15.15 
KORVPALL (poisid ja tüdrukud 1-2 kl), juhendaja Kalle Kollin, Haimre pst 5 võimlas 15.15-16.45 JALGPALL (poisid 04-07), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
17.00-18.00 
JALGPALL (tüdrukud 1-3 kl), juhendaja Kristi Kivisild, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
18.00-19.30 
JALGPALL (lasteaed), juhendaja Taavi Tüvist, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
19.00-20.30 
LAUATENNIS (mehed), juhendaja Andres Elmik, Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis
19.00-20.30 
VÕRKPALL (mehed), juhendaja Tiit Lauri, Haimre pst 5 võimlas
20.00-21.30 
SAALIHOKI (mehed), juhendaja Toomas Jaaniste, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis 

REEDE
14.00-15.30 KORVPALL (poisid 08-10), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
15.30-17.00 
KORVPALL (poisid 00-03), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
18.00-19.30 
MAADLUS (poisid), juhendajad Olari Suislepp ja Harri Koiduste, Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis
19.00-20.30 
KORVPALL (mehed), juhendaja Keijo Valting, Haimre pst 5 võimlas

LAUPÄEV
13.00-14.30 KORVPALL (mehed), juhendaja Kalle Kollin, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
14.30-16.00 
SAALIHOKI (mehed), juhendaja Toomas Jaaniste, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
16.00-17.30 
JALGPALL (poisid 01-03), juhendaja Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
17.30-19.00 
JALGPALL (mehed), juhendaja  Mati Püü, Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis

 

Märjamaa Ujulas Maadlusklubi Juhan jõusaal avatud P-R 12.00-22.00; L 12.00-18.00. Info tel 5646 6308 või 489 2680, www.mkjuhan.ee/ 
Raplamaa Rattaklubi KoMo 
JALGRATTATREENINGUD. Info: treener Janari-Joel Jõessar 522 7791 või Janek Kadarik 506 3705, http://www.komo.ee/ ja Facebook

Toimetaja: TIINA GILL