Huviringid 2018/2019

12.11.18

ESMASPÄEV
15.15 Laste rahvatantsurühm GRETEENE (6.-8 kl) Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Grete Polding ja Ene Klaus
16.15 Noorte segarühm TANTSULKA Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
17.30 Tervisevõimlemine Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Elviira Aruksaar
17.30 Naisrühm Viimikud Märjamaa rahvamaja saalis, juhendaja Darja Lehtsalu
18.00-21.00 Naistantsurühm OmaLõbuks Valgu rahvamajas, juhendab Mervi Vaarmann
18.30 Jooga Varbola rahvamajas, juhendab kalli Nishan Priya
19.00 Naisrühm Luiskajad Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Karin Andesalu
19.00 Naisrahvatantsurühm Varbola Piigad Varbola rahvamajas, juhendab Piret Kunts
20.00 Kundalini jooga Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Katrin Jaik

TEISIPÄEV                
11.00 Vesivõimlemine Märjamaa ujulas, juhendab Sirje Viisut
12.00 Ringtreening Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
13.00 Memmede tantsurühm KULLERKUPP Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Heli Lints
14.30 Seeniortantsurühm Valgu Vallatud Valgu rahvamajas, juhendab Mervi Vaarmann
15.15 Laste rahvatantsurühm HOPS (6. kl) Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Karin Andesalu (saalis)
19.30 Latiinošõutrupp SINGIRULLID Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Ilona Noor
19.30-21.30 Folklooriselts KIITSHARAKAD naisrühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker
19.30 Segarühm TANTSUKAS Märjamaa rahvamaja galeriis/saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu

KOLMAPÄEV
14.15 Sõu- ja hip-hop ring lastele (7-11a) Varbola rahvamajas, juhendab Nancy Buht 
16.00-17.00 VIBURING Vana-Vigala TTKs, juhendab Hillar Orav
16.30-17.30 Segarühm HOPSTI (3.-5. kl) Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (saalis)
16.30-17.15 Muusika-ja mänguring 5-7 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendab Reelika Põldmann
17.20-18.00 Muusika – ja mänguring 3-4 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendab Reelika Põldmann
18.00 Naisrahvatantsurühm LABAJALG Haimre rahvamajas, juhendab Eevi Jaago
18.30 Segarühm TANTSURÕÕM Märjamaa rahvamaja saalis/galeriis, juhendab Darja Lehtsalu
19.00 Naisrahvatantsurühm VARBOLA PIIGAD Varbola rahvamajas, juhendab Piret Kunts
19.00 Vesivõimlemine Märjamaa ujulas, juhendab Sirje Viisut 
19.30-21.30 Folklooriselts KIITSHARAKAD naisrühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Ilona Noor ja Riho Pohla (saalis)

NELJAPÄEV
11.00 Vesivõimlemine Märjamaa ujulas, juhendab Sirje Viisut
16.00-17.00 VIBURING Vana-Vigala TTKs, juhendab Hillar Orav
18.30 Linetants Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Gairy Salk
18.30 Dance&Body Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
19.30 Lihastreening Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Darja Lehtsalu

LAUPÄEV

10.30 peotantsuring Varbola rahvamajas, juhendab Revalia Tantsukooli õpetaja Marko Kiigajaan

PÜHAPÄEV
11.30-13.00 Argentiina tango Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Ilmari Mäng
14.00-15.00 Seltskonnatants Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Aime ja Alari Liiv
16.00 DanceBBody Märjamaa rahvamaja galeriisjuhendab Kristina Oss
17.00 Lihastreening Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
19.00-21.00 Folklooriselts KIITSHARAKAD segarühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa vald XXVI laulu- ja tantsupeo rongkäigus 2014. a

13.01.17
Vaata Postimehe galeriid siit
Toimetaja: TIINA GILL