Päevakeskuse tegevused eakatele ja puuetega inimestele

26.09.17

Toolivõimlemine alustab teisipäeval, 3. oktoobril, kell 13.00 esimene grupp ja 14.00 teine grupp. Võimlemine toolidel on turvaline ja liigeseid säästev, samas annab piisava koormuse ja hea enesetunde. Juhendaja Tiina Kokemägi.

Näputöö- ja jututuba teisipäeviti 11.00 sotsiaalkeskuse käsitöötoas. Üks tore kohtumispaik käsitööhuvidega inimestele, kes lisaks näputööle soovivad end elu-oluga kursis hoida.

Lauluklubi KUKEMARI  ootab kolmapäeval, 4. oktoobril kell 12.00 endisi ja uusi laulusõpru. Lisaks oma klubi meeleolukatele kooslaulmistele on uuel hooajal ees ootamas ka uued kohtumised teiste lauluklubidega. Juhendaja Marika Kosubenko.

Kodukaunistamise ring neljapäeval, 12. oktoobril kell 12.00. Oodatud on need, kel soov valmistada  kingitusi, ruumikaunistusi, ehteid ja taaskasutatavatest materjalidest käsitööesemeid. Juhendaja Tiina Kokemägi.

Joogavõimlemine vanemaealistele  alustab uue hooga reedel, 20. oktoobril kell 14.00. Rahulikud ja jõukohased harjutused parandavad  keskendumist  ja aitavad säilitada liigeste liikuvust ka vanemaealistel. Juhendaja Maaja Orgusaar.

Tegevusringid on osalejaile tasuta.

Eakate klubi „ELULUST"  saab kokku iga kuu kolmandal neljapäeval kell 11.

Märjamaa Valla Puuetega Inimeste Ühingu kokkusaamised toimuvad iga kuu viimasel reedel algusega kell 11.

Lisaks päevakeskuse ajaveetmis-, koostegutsemise ja suhtlemisvõimalustele saavad soovijad kasutada ka pesumaja, duši- ja saunateenust. Päevasaun on neljapäeviti 9.00-15.00. Duši ja pesumasina kasutamise võimalus igal tööpäeval 9.00–15.00, välja arvatud neljapäeval. Teenuste  hinnakiri on keskuses ja Märjamaa valla kodulehel.

Hommikupoolikuti on päevakeskuses võimalik ajakirju lugeda ja arvutit kasutada. Vajadusel saab laenutada ka  olemasolevaid liikumisabivahendeid.

Kõikidesse sotsiaalkeskuse ühendustesse ja tegevusringidesse ootame endisi kui ka uusi osalejaid!

Teretulnud on kõik head mõtted, ideed ja algatused, mis looksid uusi toetavaid tegevusi eakate ja puuetega inimeste igapäevaellu.

Täpsem info sotsiaalkeskuse tegevuste kohta keskuse telefonilt 482 1139 või e-kirja teel sotsiaalkeskus@marjamaa.ee.

Toimetaja: TIINA GILL