Ametnikud

24.04.17

Vallamaja aadress: Tehnika 11, Märjamaa alev 78304                              
Vallamaja avatud: E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00, R 8.00-12.00. 12.45-15.45

Telefon: 489 8851, 5661 4893

E-post: marjamaa@marjamaa.ee 
Registri nr 75022835

Pank: EE411010802004561005 (SEB), EE122200001120076243 (Swedbank)          

Alates 1. maist saab vallamaja töötajatele helistada vaid mobiiltelefoni numbril.  Ainus kasutusele jääv lauatelefon 489 8851 on 1. maist sekretär Marje Laube kabinetis. 

Vallavalitsuse ametnikud ja töötajad

Amet

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Vallavanem

Villu Karu

21

5620 5403; (489 8851)

villu.karu@marjamaa.ee

Abivallavanem

Triin Matsalu

11

5623 7269; (489 8854)

triin.matsalu@marjamaa.ee

Avalike suhete spetsialist

Tiina Gill

23

5621 4608

tiina.gill@marjamaa.ee

Haridus- ja kultuurinõunik

Tõnu Mesila

12

5305 7735; (489 8841)

tonu.mesila@marjamaa.ee

Rahandusosakonna juhataja

Lea Laurits

24

5344 6824

lea.laurits@marjamaa.ee

Pearaamatupidaja

Enna Ots

24

5331 3568

enna.ots@marjamaa.ee

Pearaamatupidaja asetäitja

Reet Averin

24

5855 0764

reet.averin@marjamaa.ee

Finantsist-raamatupidaja

Lembe Lindsalu

24

5918 2644

lembe.lindsalu@marjamaa.ee

Raamatupidaja-kassapidaja

Kaja Kirs

7

5384 6554

kaja.kirs@marjamaa.ee

Vallasekretär

Maigi Linna

22

5349 7599; (489 8853)

maigi.linna@marjamaa.ee

Sekretär

Marje Laube

21

489 8851; 5661 4893

marje.laube@marjamaa.ee

Dokumendihaldus- ja personalispetsialist

Merle Mets

5

5855 8513; (489 8852)

merle.mets@marjamaa.ee

Registrisekretär

Mirjam Aasma

21

5860 2209;
(489 8851)

mirjam.aasma@marjamaa.ee

Märjamaa Nädalalehe toimetaja

Reet Saar

10

5306 5805; (489 8842)

reet.saar@marjamaa.ee

Õigusnõunik

Evi Rooda

8

5305 6895; (489 8850)

evi.rooda@marjamaa.ee

Majandusosakonna juhataja

Margus Vaher

15

5622 0009; (489 8859)

margus.vaher@marjamaa.ee

Ehitusspetsialist

Helgi Tammaru

19

5305 2423; (489 8840)

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Vanem-maakorraldaja

Paul Helliste

15

514 7664; (489 8859)

helliste@marjamaa.ee

Keskkonnaspetsialist

Mati Erik

20

5306 3415; (489 8843)

mati.erik@marjamaa.ee

Geoinfospetsialist

Kirsti Mau

14

5302 1768; (489 8859)

kirsti.mau@marjamaa.ee

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

13

5621 4609; (489 8845)

marge.viska@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialist

Sirje Praks

13

5305 1085; (489 8845)

sirje.praks@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Lea Tiigisoon

16

5199 5657; (489 8858)

lea.tiigisoon@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialisti Lea Tiigisoone ajutine asendaja Egela Eensalu 16 5199 5657 egela.eensalu@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Katrin Aasamaa

16

5326 8175; (489 8858)

katrin.aasamaa@marjamaa.ee

Ehitusinsener

Tiiu Pippar

      5199 0266 tiiu.pippar@marjamaa.ee

IT-spetsialist

Ardo Tilk

 

5302 7625

ardo.tilk@marjamaa.ee

Majandusspetsialist

Gert Laidsaar

 

5301 0162

gert.laidsaar@marjamaa.ee

 

Märjamaa valda teenindav metsanduse spetsialist

Peeter Paunmaa

Vastuvõtt kolmap. 10-15

20

489 8843,
5344 8701

peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee

 

Vallavalitsus

Amet

Nimi

Telefon

e-post

Vallavanem

Villu Karu

489 8851; 5620 5403

villu.karu@marjamaa.ee

Abivallavanem

Triin Matsalu

489 8854; 5623 7269

triin.matsalu@marjamaa.ee

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

489 8845; 5621 4609

marge.viska@marjamaa.ee

Rahandusosakonna
juhataja

Lea Laurits

5344 6824

lea.laurits@marjamaa.ee

Vallavalitsuse liige

Margus Jehe

554 8813

margus.jehe@mail.ee

 

Vallavolikogu kantselei

Amet

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Vallavolikogu esimees

Urmas Kristal

22

5349 7987

urmas.kristal@marjamaa.ee

Vallavolikogu sekretär

Janika Liländer

22

5860 3272;
(489 8844)

janika@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL