Ametnikud

26.03.20

Tehnika 11, Märjamaa alev 78304                              
Vallamaja avatud: E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00, R 8.00-12.00. 12.45-15.45 

Märjamaa Vallavalitsuses ja Vigala Osavallavalitsuses ei toimu vastuvõttu alates esmaspäevast, 16. märtsist kuni reede, 3. aprillini seoses eriolukorraga. Teenistujad töötavad kodukontorites ja on kättesaadavad telefoni ja e-posti teel. Vigala vallavalitsuse sulgemise ajal on lauatelefonid suunatud mobiiltelefonidele.

Telefon 489 8851, 5661 4893

e-post marjamaa@marjamaa.ee 
 

Alates 01. juulist 2019 võtab Märjamaa Vallavalitsus vastu ainult masinloetavaid arveid läbi operaatori. Arvetel palume märkida kontaktisiku nimi, kes kauba või teenuse tellis.       

 

UUS! Registri nr 77000447; Tehingupartneri kood: 376101

Pank: EE411010802004561005 (SEB), EE122200001120076243 (Swedbank)          


Vallavalitsuse ametnikud ja töötajad

Amet

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Vallavanem Meelis Välis 21 5347 1855 meelis.valis@marjamaa.ee

Abivallavanem

Ott Valdma

11

5380 5285

ott.valdma@marjamaa.ee

Haridusnõunik

-

-

-

(ametikoht täitmata)

Kultuurinõunik Heli Lints 7 5305 7735 heli.lints@marjamaa.ee

Rahandusosakonna juhataja

Lea Laurits

24

5344 6824

lea.laurits@marjamaa.ee

Pearaamatupidaja

Enna Ots

24

5331 3568

enna.ots@marjamaa.ee

Juhtivraamatupidaja

Reet Averin

24

5855 0764

reet.averin@marjamaa.ee

Finantsist-raamatupidaja

Lembe Lindsalu

24

5918 2644

lembe.lindsalu@marjamaa.ee

Raamatupidaja-kassapidaja (töölepinguline)

Tiina Schleicher

25

5384 6554

tiina.schleicher@marjamaa.ee

Vallasekretär

Maigi Linna

22

5349 7599

maigi.linna@marjamaa.ee

Kantseleispetsialist Jaana Unga 22 489 8851,
5661 4893
jaana.unga@marjamaa.ee

Admekaitse- ja personalispetsialist

Evi Rooda

8

5305 6895

evi.rooda@marjamaa.ee

Registrisekretär

Mirjam Aasma

21

5860 2209

mirjam.aasma@marjamaa.ee

Info- ja välissuhete spetsialist (töölepinguline) Tiina Gill 23 5621 4608 tiina.gill@marjamaa.ee

Märjamaa Nädalalehe toimetaja (töölepinguline)

Reet Saar

10

5306 5805

reet.saar@marjamaa.ee

Õigusnõunik

-

-

-

(ametikoht täitmata)

Haldusosakonna juhataja

Margus Vaher

20

5622 0009

margus.vaher@marjamaa.ee

Ehitusspetsialist

Helgi Tammaru

19

5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Planeerimise ja maakorralduse spetsialist

-

-

-

(ametikoht täitmata)

Keskkonnaspetsialist Greta Neidre 16 5668 8591 greta.neidre@marjamaa.ee

Arendusspetsialist

Kirsti Mau

13

5302 1768

kirsti.mau@marjamaa.ee

Järelvalvespetsialist Liina Valler 12 524 7250 liina.valler@marjamaa.ee

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

18

5621 4609

marge.viska@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialist

Gedy Laidsaar

14

5854 0242

gedy.laidsaar@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialist - -  

(ametikoht ajutiselt täitmata)

Sotsiaaltööspetsialist Kätlin Peitre 15 5326 8175 katlin.peitre@marjamaa.ee
Sotsiaaltööspetsialist Egela Eensalu 15 5199 5657 egela.eensalu@marjamaa.ee
Eripedagoog Katrin Liiva   5621 6800 katrin.liiva@marjamaa.ee
Logopeed (töölepinguline) Anu Lõõr   5304 3862 anu.loor@marjamaa.ee

Ehitusinsener

-

- - (ametikoht täitmata)
Teedespetsialist - - - (ametikoht täitmata)

IT-spetsialist (töölepinguline)
IT-turbe eest vastutav isik

Ardo Tilk

 

5302 7625

ardo.tilk@marjamaa.ee

Majandusspetsialist (töölepinguline)

Gert Laidsaar

 

5301 0162

gert.laidsaar@marjamaa.ee

Kinnisvarahooldaja Tarmo Rahuoja   5884 8154 tarmo.rahuoja@marjamaa.ee

 

Märjamaa valda teenindav metsanduse spetsialist

Peeter Paunmaa

Vastuvõtt kolmap. 10-12

20

5344 8701

peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee

 

Vigala osavallavalitsuse ametnikud ja töötajad

Amet Nimi Telefon e-post
Osavallavanem Priit Kärsna 516 7227 priit.karsna@vigala.ee
Sotsiaaltööspetsialist Ilme Roosi  489 4777 ilme@vigala.ee
Ehitusnõunik Fred Puusepp 489 4774 fred@vigala.ee
Registripidaja-asjaajaja Maiu Haljas 489 4770 maiu@vigala.ee
 
Majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi 5691 9868  arvo@vigala.ee


 

Vallavalitsus

Amet

Nimi

Telefon

e-post

Vallavanem

Meelis Välis

5347 1855

meelis.valis@marjamaa.ee

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

5621 4609

marge.viska@marjamaa.ee

Rahandusosakonna
juhataja

Lea Laurits

5344 6824

lea.laurits@marjamaa.ee

Abivallavanem Ott Valdma  5380 5285       ott.valdma@marjamaa.ee

Vallavalitsuse liige

Ülo Olm

504 1336

ylo@argore.ee

Vallavalitsuse liige Priit Kärsna 516 7227 priit.karsna@vigala.ee

 

Vallavolikogu kantselei

Amet

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Vallavolikogu esimees

Urmas Kristal

22

5349 7987

urmas.kristal@marjamaa.ee

Vallavolikogu sekretär

Janika Liländer

22

5860 3272

janika@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL

Ametnike vastuvõtuajad

18.03.20

Ehitus

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Ehitusspetsialisti
vastuvõtt:
E, N 8.00-12.00, 12.45-17.00

Helgi Tammaru

19

5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Vigala osavalla ehitusnõuniku
vastuvõtt:
K, N 8.00-16.00

Fred Puusepp   489 4774 fred@vigala.ee

 

Maakorraldus

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Planeerimise ja maakorralduse spetsialist

-

-

 

-

(ametikoht täitmata)

 

Märjamaa valda teenindav Keskkonnaameti metsanduse spetsialist

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Metsanduse
spetsialisti
vastuvõtt:
K 9-12

Peeter Paunmaa

20

5344 8701

peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee

 

Raamatupidamisega tegelevad ametnikud

Ametikoht Nimi Tuba Telefon e-post
Raamatupidaja-kassapidaja
vastuvõtt:
E, K 8.00 - 12.00
T, N 13.00 - 17.00
Tiina Schleicher 25 5384 6554 tiina.schleicher@marjamaa.ee

 

Sotsiaalküsimustega tegelevad ametnikud

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon 

e-post

Sotsiaalosakonna juhataja vastuvõtt:
E 8.30 - 12.00
13.00-15.00

Marge Viska

18

5621 4609

marge.viska@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialisti vastuvõtt:
E 8.30 - 12.00
13.00 - 17.00
8.30 - 12.00
13.00 - 17.00
 

Gedy Laidsaar

14

5854 0242

gedy.laidsaar@marjamaa.ee

Lastekaitsespetsialisti vastuvõtt:
E 8.30 - 12.00
13.00 - 17.00
8.30 - 12.00
13.00 - 17.00
Maiken Kask 14 5912 4683 maiken.kask@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialisti vastuvõtt:
E 8.30 - 12.00
13.00 - 17.00
8.30 - 12.00
13.00 - 17.00
8.30 - 12.00
13.00 - 17.00

Egela Eensalu
 

15

5199 5657

egela.eensalu@marjamaa.ee

Sotsiaaltööspetsialsti vastuvõtt:
E 8.30-12.00
13.00-17.00
K 8.30-12.00
13.00-17.00
Kätlin Peitre 15 5326 8175 katlin.peitre@marjamaa.ee

 

Vallavanemaga kokkusaamiseks palume teil eelnevalt aeg kokku leppida telefoni teel 489 8851; 5347 1855 või e-posti kaudu meelis.valis@marjamaa.ee

Kõigi ülejäänud Märjamaa vallavalitsuse ametnike vastuvõtuajad on E-N 8.00-12.00, 12.45-17.00, R 8.00-12.00, 12.45-15.45. Vigala osavalla ülejäänud ametnike vastuvõtuajad on E-R 8.00-16.00.

 

TEENISTUJATE PUHKUSED

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER