Ehituse, planeeringute ja maaga tegelevad ametnikud

14.10.19

Tehnika 11 Märjamaa, 78304 Raplamaa

Vallamaja lahtioleku ajad:
E-N. 8.00-17.00

R. 8.00-15.45
lõuna 12.00-12.45

 

Planeeringud

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Abivallavanem

Ott Valdma

11

5380 5285

ott.valdma@marjamaa.ee

 

Ehitus

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Ehitusinsener - - - (ametikoht täitmata)

Ehitusspetsialisti
vastuvõtt:
E, N 8.00-12.00, 12.45-17.00

Helgi Tammaru

19

5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Vigala osavallavalitsuse ehitusnõuniku
vastuvõtt
K, N 8.00-16.00

Fred Puusepp   489 4774 fred@vigala.ee

 

Teed

Ametikoht Nimi Tuba Telefon e-post
Teedespetsialist - - - (ametikoht täitmata)
Vigala osavalla majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi   5691 9868  arvo@vigala.ee

 

Maa

Ametikoht Nimi Tuba Telefon e-post
Planeerimise ja maakorralduse spetsialisti vastuvõtt:
E, N 8.00-12.00, 12.45-17.00 Märjamaal,
R 8.00-12.00,
12.45-15.45 Vigalas
Katrin Kalmus 16 5304 0571

katrin.kalmus@marjamaa.ee

Geoinfospetsialist Kirsti Mau 13 5302 1768 kirsti.mau@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL