Ehituse, planeeringute, maa ja teedega tegelevad ametnikud

6.08.20

Tehnika 11 Märjamaa, 78304 Raplamaa

 

UUS! VASTUVÕTUAJAD alates 1.07.2020  
T 9.00-12.00 ja 13.00-16.30
N 9.00-12.00 ja 13.00-16.30

Ühtsest vastuvõtuajast erineval ajal toimub vastuvõtt ainult teenistujaga kokkuleppel.

 

 

Planeeringud

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Abivallavanem

Ott Valdma

11

5380 5285

ott.valdma@marjamaa.ee

 

Ehitus

Ametikoht

Nimi

Tuba

Telefon

e-post

Ehitusinsener Fred Puusepp - -

fred@vigala.ee

(täidab 0,2 ametikohta; täitmata 0,8 ametikohta)

Ehitusspetsialisti
vastuvõtt:
E, N 8.00-12.00, 12.45-17.00

Helgi Tammaru

19

5305 2423

helgi.tammaru@marjamaa.ee

Vigala osavallavalitsuse ehitusnõuniku
vastuvõtt
K, N 8.00-16.00

Fred Puusepp   489 4774 fred@vigala.ee

 

Teed

Ametikoht Nimi Tuba Telefon e-post
Teedespetsialist Annika Urbel 16 5306 3415 annika.urbel@marjamaa.ee
Vigala osavalla majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi   5691 9868  arvo@vigala.ee

 

Maa

Ametikoht Nimi Tuba Telefon e-post
Planeerimise ja maakorralduse spetsialist Triini Lepa 19

5388 8146

triinu.lepa@marjamaa.ee

Arendusspetsialist Kirsti Mau 13 5302 1768 kirsti.mau@marjamaa.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL