Kaugküttepiirkonnad Märjamaa vallas

27.03.17

Märjamaa vallas on neli kaugküttepiirkonda - Tehnika tänava ja Pärna tänava kaugküttepiirkonnad, Orgita küla kaugküttepiirkond ning Keskalevi kaugküttepiirkond. Kütteperiood kestab 15. septembrist kuni 15. maini.

Märjamaa alevis osutab teenust osutab N.R. Energy OÜ (kuni 16.07.2014 ärinimega Avoterm OÜ).

Toimetaja: TIINA GILL

Soojusenergia hind kaugküttepiirkonnas

27.03.17

Alates 03.06.2012 on Märjamaa kaugküttepiirkonnas müüdava soojusenergia piirhinnaks  
Hinnaks 86,69 €/MWh (aluseks on konkurentsiameti otsus nr 7.1-3/12-063 (03.05.2012) soojuse piirhinna kooskõlastamise kohta). Koos käibemaksuga on hinnaks 104,03 €/MWh.

Kehtivaks müügihinnaks alates 01.01.2015 on 78 €/MWh (koos km-ga).

Kooskõlastatud hinnad on avaldatud Konkurentsiameti koduleheküljel
Hindade muutusi saab edaspidi jälgida N.R. Energy OÜ kodulehelt (www. nrenergyee/soojusenergia-hinnakiri)

 

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa alev saab kaasaegsema kaugküttetorustiku

5.02.19

Soojatootja N.R. Energy pressiteates on kirjas, et ettevõte uuendab Märjamaa alevis kilomeetri pikkuse kaugküttetorustiku ning muudab ka torustiku maapealse osa silmale kaunimaks.

N.R. Energy juhatuse liikme Ahto Tisleri sõnul on aasta esimestel tööde esmane eesmärk alevis soojakadude vähendamine. „Vaatasime koos vallavalitsuse spetsialistidega kohaliku küttesüsteemi üle ja leidsime lahendused, kuidas vältida soojuskadusid ja hoida selle abil kokku raha ka lõpptarbija rahakotis. Vähem tähtis ei ole see, et isolatsiooni korrastamine aitab vähendada ka katlamajast keskkonda lenduvate saasteainete hulka."

Märjamaa alevi küttetorustiku uuendustööd viiakse läbi aasta esimeste kuude jooksul.

1997. aastal asutatud ja täielikult Eesti erakapitalil põhinev N.R. Energy varustab soojusenergiaga 23 kaugkütte võrgupiirkonda üle Eesti ja müüb soojusenergiat rohkem kui 30 mehitamata kaug- ja lokaalkatlamajast. Ettevõtte peamised kliendid on kortermajad, eramud, koolid, lasteaiad, spordihooned, tervishoiuasutused, kohalikud omavalitsused, asutused ja ettevõtted.

Toimetaja: TIINA GILL