Märjamaa Valla Rahvamaja

28.07.20

Sauna 2, Märjamaa, 78302 Raplamaa                           
Juhataja Merle Voolaid
Kultuuritöö korraldaja Ene Klaus
Telefon 482 0075, 5656 4614
Kino telefon 482 1150
Kohviku telefon 482 0074
marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee 
Koduleht

Registri nr 75022781

UUS Märjamaa valla rahvamajade teenuste hinnakiri

 



Fotod: Tiina Gill

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa Valla Rahvamajas

21.09.20

Laupäeval, 26. septembril kell 11.00-13.30 Soome riiete müük

 

Kolmapäeval, 30. septembril kell 19 Comedy Estonia: Sander Õigus "Hinge Turule Viies" (asendus 30.04 ja edasi lükatud 29.05 etendusele). Piletid Piletilevist

 

Neljapäeval, 1. oktoobril kell 19 rahvusvahelise muusikapäeva kontsert Tiit Peterson kitarril ja Neeme Punder flöödil "Kaasaegne sodiaak". Piletid 3 €/5 € 

 

Reedel, 2. oktoobril kell 18 peretsirkus

 

Teisipäeval, 6. oktoobril kell 19 mälumäng

Teisipäeval, 6. oktoobril kell 19 Kristjan Lüüs wake-up comedy "Olla või ohkida". Piletid Piletilevist ja kohapeal 

 

Reedel, 9. oktoobril kell 21 pereklubi tantsuõhtu. Tantsuks mängib Karl Madis. Pilet 15 eurot (kehtivad kevadel ostetud piletid)

Neljapäeval, 15. oktoobril kell 12 laste lauluvõistlus "Tähtede lava"

 

Reedel, 16. oktoobril kell 20 Kait Kall stand-up komöödias "Plaan B" (asendus 01.04 ja edasi lükatud 26.05 etendusele). Piletid Piletilevist

 

Reedel, 6. novembril kell 19 Rakvere Teatri etendus "Onu Vanja".


 

Laudade, piletite ja kohtade broneerimine tel 5656 4614 või marjamaa.rahvamaja@marjamaa.ee

www.marjamaarahvamaja.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL

Näitused

7.09.20

LY GALERIIS

  • Näitus "Pits mind köidab". Helju Väli ja Kai Hermanni niplipitsid ning Liina Langi pitskudumite näitus


RAHVAMAJA TEISEL KORRUSEL

  • "Estraadiansamblid Märjamaal" - fotod Uno Kiisma erakogust

PEEGLISAALIS (esimesel korrusel)

  •  Märjamaa valla heakorrakonkursil tehtud fotod "Kaunis Kodu 2020"

 

 

Toimetaja: TIINA GILL

Huviringid Märjamaa Valla Rahvamajas 2020/2021

21.09.20

ESMASPÄEV
19.00 Naisrühm LUISKAJAD, juhendab Karin Andesalu (saalis)
19.00 Naiskoor PAULA, juhendab Maiu Linnamägi (galeriis)
20.00 Segarühm KAAREKE, juhendab Riho Pohla (Laukna lasteaias)

TEISIPÄEV                
14.00 Saviring, juhendab Piret Marks (keldris)
15.30 Segarühm Tindar 7.-8. klass, juhendab Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (saalis)
16.00 Loovusring, juhendab Eve Burmeister (kunstiklassis)
17.15 Võistlustantsuring 4-9 aastastele, tantsuklubi Mustang (galeriis)
18.30 Segaansambel CERES, juhendab Kadri Jüriado (muusikaklassis)
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD, juhendab Karin Andesalu (saalis/galeriis)
19.00 Mälumänguklubi (kuu esimesel teisipäeval), Tiiu Pippar (peeglisaalis)
19.30 Segarühm TANTSUKAS, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu (galeriis/saalis)

KOLMAPÄEV
14.00 Karmoškaõpe, juhendab Eve Burmeister (kunstiklassis)
14.00 Saviring, juhendab Piret Marks (keldris)
18.00 Naisansambel CANTARE, juhendaja Ülle Tammearu (Sipa mõisas)
18.00 Searühm VIIMIKUD, juhendab Darja Lehtsalu (galeriis/saalis)
18.30 Segakoor RELLO, juhendab Thea Paluoja (galeriis/saalis)
19.00 Latiinotantsuring, juhendab Eha Allika (Sipa mõisas)
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI, juhendavad Ilona Noor ja Riho Pohla (saalis/galeriis)

NELJAPÄEV  
15.30 Tüdrukuterühm 5.-7. klass, juhendavad Darja lehtsalu ja Tiina Kokemägi (saalis)
16.30 Vokaaltehnikaõpe, juhendab Regina Tambek (lauluklassis)

17.15 Võistlustantsuring 4-9 aastastele, tantsuklubi Mustang (galeriis)
17.30 Käsitööring, juhendavad Eve Burmeister ja Tiina Kokemägi (kunstiklassis)
18.00 Vokaaltehnikaõpe, juhendab Regina Tambek (lauluklassis)
18.30 Linetants, juhendab Gairy Salk (saalis)
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG, juhendab Darja Lehtsalu (saalis)

PÜHAPÄEV
12.00 Argentiina tango, juhendab Ilmari Mäng (galeriis)
13.00 Segarahvatantsurühm TANTSULKA, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi (saalis)
14.00 Seltskonnatants, juhendavad Aime ja Alari Liiv (saalis)
17.00 Tantsurõõmu mehed, juhendab Marju Vanker (saalis)

 

 

Toimetaja: TIINA GILL
20.03.19
Toimetaja: TIINA GILL