Järta tervisespordikeskusesse paigaldatakse väliinventar

4.11.20

Märjamaa Vallavalitsuse esitas 2019. a projekti „Järta tervisespordikeskuse väliinventari soetamine ja paigaldamine" Raplamaa Partnerluskogu LEADER meetmesse, mis sai positiivse rahastamisotsuse.

Projektiga seoses soetatakse ja paigaldatakse Järta tervisespordikeskuse territooriumile väliinventar (prügimaja, välikäimlad, infostend, varjualused koos istepinkide ning lauaga). 

 

Projekti toetab Raplamaa Partnerluskogu LEADER meede.

 

Toimetaja: TIINA GILL
7.10.20
Toimetaja: TIINA GILL

Multifunktsionaalse mini-spordiväljaku ehitus on alanud

29.05.20


Foto: Kirsti Mau

 

Märjamaa valla kaasava eelarve 2018. a rahvahääletusel II-III koha saanud ning rahastamata jäänud multifunktsionaalse mini-spordiväljaku projekti teostamiseks esitas Märjamaa Vallavalitsus projekti Raplamaa Partnerluskogu LEADER meetmesse, kus projekt sai positiivse rahastamisotsuse.

Projekti raames rajatakse Märjamaa Gümnaasiumi territooriumile olemasoleva korvpalliväljaku asemele multifunktsionaalne kunstmurukattega minispordiväljak, kus on võimalik harrastada erinevaid spordialasid, nt  jalgpall, korvpall, võrkpall ja tennis. Projekti eesmärgiks on viia Märjamaa valla laste, noorte ning täiskasvanute sportimise- ja vaba aja veetmise võimalused uuele ja mitmekülgsemaid võimalusi pakkuvale tasemel.

Tänaseks on alustatud ehitustöödega, mida teostab Tiptiptap OÜ. Tööde teostamise lõpptähtaeg on 31.07.2020. a.

Objekti valmimist toetab Raplamaa Partnerluskogu LEADER meede.

Toimetaja: TIINA GILL
7.10.20
Toimetaja: TIINA GILL
7.10.20
Toimetaja: TIINA GILL
7.10.20
Toimetaja: TIINA GILL