Spordisündmused 2020

12.03.20
Kuu Spordiala Sündmus Korraldaja/vastutaja Koht
aprill kergejõustik Jüriöö teatejooks SA Märjamaa Valla Spordikeskus ja korraldusmeeskond Märjamaa spordihoone
17. mai jalgratas

Marimetsa CUP ja Märjamaa valla MV jalgrattakrossis.
Märjamaa valla nelikürituse teine osavõistlus 

Marimetsa CUP/KOMO/SA Märjamaa Spordikeskus  Järta tervisespordikeskus
juuni korvpall Märjamaa valla KV korvpallis SA Märjamaa Valla Spordikeskus ja korraldusmeeskond Märjamaa spordihoone
juuli        
august sportmängud Märjamaa valla spordipäev SA Märjamaa valla Spordikeskus - korraldusmeekons Märjamaa Spordihoone
september kergejõustik Märjamaa 37. alevijooks ja Märjamaa MV jooksus.
Märjamaa valla nelikürituse kolmas osavõistlus
SA Märjamaa Valla Spordikeskus - korraldusmeeskond Märjamaa spordihoone
20.-27. september   Euroopa spordinädal 2020   Märjamaa spordihoone
oktoober võrkpall Võrkpalliturniir SA Märjamaa Valla Spordikeskus  Märjamaa spordihoone
oktoober ujumine Märjamaa MV ujumises
Märjamaa valla nelikürituse neljas osavõistlus
SA Märjamaa Valla Spordikeskus ja Märjamaa ujula
 
Märjamaa ujula
november lauatennis Lauatenniseturniir SA Märjamaa Valla Spordikeskus Märjamaa spordihoone
detsember   Nelikürituse parimate autasustamine SA Märjamaa Valla Spordikeskus Märjamaa spordihoone

 

Toimetaja: TIINA GILL

Sporditreeningud 2020-2021

23.11.20

ESMASPÄEV 
15.00-15.30 VÕRKPALL I grupp (noored 2-5 klass) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt. 
15.00-16.00 MAADLUS (noored) Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Jüri Nisumaa
15.00-16.30 KORVPALL (lapsed ja noored 4.-9. klass) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendavad Andres Elmik ja Janno Enni
16.00 -17.30 VÕRKPALL II grupp (noored 2-5 klassMärjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt. 
16.30-17.30 KERGEJÕUSTIK (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Indrek Drell
17.30-19.00 SISEJALGPALL (noored/tütarlapsed) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü.
17.30-19.00 VÕRKPALL (tüdrukud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt.
17.30-19.00 MAADLUS (täiskasvanud) Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Astre Andre ja Kristjan Kuum
17.50-19.00 RINGTREENING Märjamaa spordihoone jõusaalis, juhendab Egle Hanson
19.00-20.30 SAALIHOKI (täiskasvanud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
19.00-20.00 FÜSIOTERAPEUTILINE JOOGA Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Egle Hanson
19.00-21.00 LAUATENNIS Märjamaa spordihoone pallisaali rõdul

20.00-21.00 HOPA FIT Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Mari-Liis Kalmus


TEISIPÄEV 
15.00-16.00 SISEJALGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
15.00-16.00 KORVPALL (algajad 1-3 klass) Märjamaa spordihoone pallisaalis. Treeningut viib läbi Rapla KK.
16.00-17.30 SISEJALGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
16.00-17.30 KORVPALL Märjamaa spordihoone pallisaalis. Treeningut viib läbi Rapla KK
16.30-17.30 SAALIHOKI (algajad 7-10aastased) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
17.00 LASTEJOOGA Haimre rahvamajas, juhendab Janne Neutal
17.30-18.30 SULGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Ülle Laasner
17.30-19.00 SISEJALGPALL (noored/tütarlapsed) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
18.00 HOPA FIT (rahulik) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
18.30 JOOGA Varbola rahvamajas, juhendab Nancy Buht
18.30-20.00 SULGPALL (täiskasvanud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Ülle Laasner
18.30 EASYDANCE Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Kristina Oss
18.30 LASKMINE (6-9 klass) Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Eve Reose
19.00 HOPA FIT (intensiivne) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
19.00-20.00 JALGPALL (lasteaia lapsed) Märjamaa spordihoone pallisaalis
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK-s, juhendajad Olev Nisumaa ja Nele Nisumaa
19.30-21.30 VINYASA jooga + venitused Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Anu Karus


KOLMAPÄEV 
13.20 KABERING Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Helina Lehtsaar
15.00-16.00 SISEJALGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
15.00-16.00 VÕRKPALL I grupp (noored 2-5 klass) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt
15.00-16.00 SUMO (noored) Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Jüri Nisumaa

16.00-17.00 VIBURING Vana-Vigala TTK-s, juhendab Hillar Orav
16.00-17.30 SISEJALGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa

17.30-19.00 MAADLUS (täaiskasvanud) Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Andre Astre ja Kristjan Kuum
17.30-19.00 SISEJALGPALL (noored/tütarlapsed) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
17.30-19.00 VÕRKPALL II grupp (noored 2-5 klassMärjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt
17.50-19.00 RINGTREENING Märjamaa spordihoone jõusaalis, juhendab Egle Hanson
18.00 Kangoo Jumps Märjamaa gümnaasiumi aeroobikasaalis, juhendab Carina Jurs
19.00-20.30 VÕRKPALL (harrastajad/tüdrukud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt
19.00-21.00 LAUATENNIS Märjamaa spordihoone pallisaali rõdul
19.00-20.30 VÕRKPALL  Märjamaa spordihoone pallisaalis
19.00-20.00 KEHA & MEEL Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Egle Hanson
20.00-21.00 HOPA FIT Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Mari-Liis Kalmus


NELJAPÄEV 
13.20 MALERING Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Helina Lehtsaar
15.00-16.00 SISEJALGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü.
15.00-16.00 VÕRKPALL (tüdrukud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mark Kristjan Pikt
15.15-16.00 MAADLUS (lasteaed) Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa.
16.00-17.00 VIBURING Vana-Vigala TTK-s, juhendab Hillar Orav
16.00-17.30 SISEJALGPALL  Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
16.00-17.30 MAADLUS (kool) Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa. 
17.30-19.00 SISEJALGPALL (noored/tütarlapsed) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Mati Püü
17.30-18.30 SULGPALL (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Ülle Laasner
18.00 HOPA FIT (rahulik) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
18.30-20.00 SULGPALL (täiskasvanud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Ülle Laasner
18.30 EASYDANCE Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Kristina Oss
18.30-19.30 ZUMBA Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Kristina Oss
19.00 HOPA FIT (intensiivne) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
19.00 HOPA FIT päevatrenn Haimre rahvamajas, juhendab Janne Neutal
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK-s, juhendab Olev Nisumaa ja Nele Nisumaa
19.00-20.30 SAALIHOKI (täiskasvanud) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
19.30-20.30 KÕHT-SELG-TUHAR 
Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Egle Hanson


REEDE 
13.20 SPORDIRING (1-3 klass)) Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Reet Elmik
15.00-16.30 KERGEJÕUSTIK (noored) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Indrek Drell
15.00-16.00 KORVPALL (algajad 1-3 klass) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Sven Kaldre
16.00-17.30 KORVPALL (lapsed ja noored 4.-9. klass) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendavad Andres Elmik ja Janno Enni
16.30-17.30 SAALIHOKI (algajad 7-10aastased) Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
17.30-19.00 MAADLUS (täiskasvanud) Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendavad Andre Astre ja Kristjan Kuum
18.30 KANGOO JUMPS (koolinoored ja täiskasvanud) Varbola rahvamajas, juhendab Kätlin Lubi
19.00-20.30 KORVPALL Märjamaa spordihoone pallisaalis
19.00-21.00 LAUATENNIS Märjamaa spordihoone pallisaali rõdul
19.00-21.00 ACROJOOGA Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Annika Marrandi
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK-s, juhendab Olev Nisumaa ja Nele Nisumaa

19.30 KANGOO JUMPS (koolinoored ja täiskasvanud) Varbola rahvamajas, juhendab Kätlin Lubi
20.00-21.30 (üle nädala) JALGPALL FC EDGE Märjamaa spordihoone pallisaalis, juhendab Indrek-Eliel Tambek


LAUPÄEV
12.00 JUMP FITNESS (koolinoored ja täiskasvanud) Varbola rahvamajas, juhendab Anni Kendra
13.30 JUMP FITNESS (koolinoored ja täiskasvanud) Varbola rahvamajas, juhendab Anni Kendra

 

PÜHAPÄEV

12.00 KANGOO JUMPS (koolinoored ja täiskasvanud) Varbola rahvamajas, juhendab Carina Jurs
17.00 HOPA FIT päevatrenn Haimre rahvamajas, juhendab Janne Neutal 
17.50-19.00 RINGTREENING Märjamaa spordihoone jõusaalis, juhendab Egle Hanson

 

VAATA KA KODULEHTI


 

Toimetaja: TIINA GILL
8.01.19
Toimetaja: TIINA GILL