24.09.19



Märjamaa Mäger on teist korda toimuv rahvamatk, kuhu on oodatud osalema igas eas liikumissõbrad. Ennast saab proovile panna kõndides läbi Märjamaa Mägra 17-kilomeetrise raja või Väikese Mägra 9-kilomeetrise raja. Rajad kulgevad mööda väiksemaid külateid ja kergteid. Rada on läbitav ka lapsekäruga.

Rahvamatka start ja finiš on Märjamaa noortekeskuse parklas (Pärnu mnt 58, Märjamaa alev).

Ajakava:
9.30-10.00 Mandaat Märjamaa noortekeskuse parklas
10.00 Tervitussõnad
~10.15 Start rajale
~11.30-15.15 Naasmine rajalt

Ekstra väljakutse tugevatele:
soovijad saavad matka endale raskemaks teha pakkides kaasa 9-kilomeetrisele rajale 3-kilogrammise või 17-kilomeetrisele rajale 7-kilogrammise koti. Kottide kaalumise võimalus on kohapeal olemas.

Võta kaasa: juua, natuke magusat, pere ja sõbrad, soovikorral käimiskepid.

Tagamine: kõigile rajalt naasjatele on tagatud kerge eine.

Osalemine on kõigile tasuta!

Eelregistreerimine matkale toimub 14. oktoobrini aadressil marjamaamager@gmail.com.


Rahvamatka korraldavad Märjamaa Valla Noortekeskus, Naiskodukaitse Märjamaa jaoskond ja Kaitseliidu Rapla malev.

Toimetaja: TIINA GILL

Sporditreeningud 2019/2020

14.10.19

ESMASPÄEV 
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Mati Püü
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (IV-VIII kl) alates 28.10 Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
16.30-17.30 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.30-19.00 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
18.30-20.00 JOOGA Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Katrin Jaik
18.45-20.15 JOOGA Märjamaa gümnaasiumi aulas, juhendab A. Karus
19.30-21.00 SAALIHOKI (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
 

TEISIPÄEV
13.30-15.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Daniel Kosubenko
14.45-16.15 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009)  Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Mati Püü
16.15-17.45 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
16.30-17.30 SAALIHOKI (laosed) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Toomas Jaaniste
17.00-18.30 MAADLUS (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad harri Koiduste ja Andre Astre
17.30-19.00 JALGPALL (u-13 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
18.30 LASKMINE (V-IX kl) Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Eve Reose
18.30 RÜHMATREENING alates novembrist Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Kristina Oss
19.00-20.00 JALGPALL (lasteaed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendaja Olev Nisumaa
 

KOLMAPÄEV
13.20 MALERING Märjamaa gümnaasiumi ruumis 111, juhendab Helina Lehtsaar
14.15-15.00 SPORDIRING (I-III kl) Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Reet Elmik
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.00-15.45 JALGPALLIPOISTE ÜKE Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Piret Püü
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) oktoobri vaheajani Märjamaa gümnaasiumi staadionil või koolimajas, alates 28.10 Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell 
16.00-17.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.30-19.00 JALGPALL (U-13 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-20.30 JALGPALL (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Sassian 
 

NELJAPÄEV
13.30-15.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Daniel Kosubenko
14.45-16.15 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Mati Püü
16.00-17.30 MAADLUS Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa
16.30-17.30 JALGPALL (I-III kl tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Kadri Aedmäe
16.15-17.45 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
17.30-19.00 JALGPALL (U-15 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendaja Kadri Aedmäe
18.30 RÜHMATREENING alates novembrist Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Kristina Oss
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendaja Olev Nisumaa
19.30-21.00 SAALIHOKI (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
 

REEDE
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
16.00-17.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
17.00-18.30 MAADLUS (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
17.30-19.00 KORVPALL (noormehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
19.00-20.30 LAUATENNIS Märjamaa Metsanurga võima alumises saalis
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendaja Olev Nisumaa
 

LAUPÄEV
14.00-15.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
 

 

Märjamaa Ujula jõusaal avatud P-R 12.00-20.00; L 12.00-19.00. Info tel 489 2680 

Maadlusklubi Juhan

Raplamaa Rattaklubi KoMo JALGRATTATREENINGUD

Toimetaja: TIINA GILL
8.01.19
Toimetaja: TIINA GILL