Huviringid 2019/2020

14.10.19

ESMASPÄEV
17.30 Tervisevõimlemine Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Elviira Aruksaar
17.30 Naisrühm Viimikud Märjamaa rahvamaja saalis, juhendaja Darja Lehtsalu
18.30 Jooga Varbola rahvamajas, juhendab kalli Nishan Priya 
19.00 Naisrühm Luiskajad Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Karin Andesalu
19.00 Naisrahvatantsurühm Varbola Piigad Varbola rahvamajas, juhendab Piret Kunts
20.00 Segarühm Kaareke Laukna lasteiaias, juhendab Riho Pohla

TEISIPÄEV                
11.00 Vesivõimlemine Märjamaa ujulas, juhendab Sirje Viisut
14.30-17.00 Seeniortantsurühm Valgu Vallatud Valgu rahvamajas, juhendavad Lilli Teesalu ja  Mervi Vaarmann
14.30 Memmede tantsurühm KULLERKUPP Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Heli Lints
17.15 Võistlustantsuring 4-9 aastastele Märjamaa rahvamaja Ly galeriis, tantsuklubi Mustang
18.00-20.00 Naistantsurühm OmaLõbuks Valgu rahvamajas, juhendab Mervi Vaarmann
18.30 Jooga Varbola rahvamajas, juhendab Arne Lauri
19.00 Naisrühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Karin Andesalu (saalis)
19.00 Hopa Fit trenn (alustab novembris) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
19.30-21.30 Folklooriselts KIITSHARAKAD naisrühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker
19.30 Segarühm TANTSUKAS Märjamaa rahvamaja galeriis/saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu

KOLMAPÄEV
14.00 Koolilaste sõutantsurühm Varbola rahvamajas, juhendab Nancy Buht 
15.30 Noorte segarühm TANTSULKA Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
18.00 Naisrahvatantsurühm LABAJALG Haimre rahvamajas, juhendab Eevi Jaago
18.30 Segarühm TANTSURÕÕM Märjamaa rahvamaja saalis/galeriis, juhendab Darja Lehtsalu
19.00 Naisrahvatantsurühm VARBOLA PIIGAD Varbola rahvamajas, juhendab Piret Kunts
19.00 Latiinotantsuring Sipa mõisas, juhendab Eha Allika
19.00 Vesivõimlemine Märjamaa ujulas, juhendab Sirje Viisut 
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI Märjamaa rahvamaja saalis/galeriis, juhendavad Ilona Noor ja Riho Pohla

NELJAPÄEV
11.00 Vesivõimlemine Märjamaa ujulas, juhendab Sirje Viisut
15.30 Laste rahvatantsurühm HOPS Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
17.00 Segarühm HOPSTI Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
17.15 Võistlustantsuring 4-9 aastastele Märjamaa rahvamaja Ly galeriis, tantsuklubi Mustang
18.30 Linetants Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Gairy Salk
18.30 Dance&Body Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
19.00 Hopa Fit trenn (alustab novembris) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
19.30 Lihastreening Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Darja Lehtsalu

REEDE
17.00-18.30 
Tantsuring eatutele-vallatutele Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Liina Kikas

LAUPÄEV

11.00 Peo- ja seltskonnatantsuring Varbola rahvamajas, juhendab Revalia Tantsukooli õpetaja Marko Kiigajaan

PÜHAPÄEV
11.30-13.00 Argentiina tango Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Ilmari Mäng
12.00 Noorte segarühm TANTSULKA Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
14.00-15.00 Seltskonnatants Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Aime ja Alari Liiv
17.00 DanceBBody Märjamaa rahvamaja galeriisjuhendab Kristina Oss
18.00 Lihastreening Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Kristina Oss
19.00-21.00 Folklooriselts KIITSHARAKAD segarühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa vald XXVI laulu- ja tantsupeo rongkäigus 2014. a

13.01.17
Vaata Postimehe galeriid siit
Toimetaja: TIINA GILL