Teenistujate puhkused

19.10.20

Puhkusel viibivate teenistujate asendajate kohta saab infot telefonilt 489 8851

 


Teenistuskoha nimetus

Nimi

Puhkus

Asendaja
Vallavolikogu esimees Urmas Kristal   06.07.2020-26.07.2020  
Vallavolikogu sekretär Janika Liländer

29.06.2020-10.07.2020;
20.07.2020-02.08.2020

 
Vallavanem Meelis Välis

 

 

Abivallavanem Ott Valdma 02.01.2020-03.01.2020;
29.06.2020-17.07.2020;
24.08.2020-28.08.2020;
19.10.2020-21.10.2020;
23.10.2020
õppepuhkused:
4.09.2020;
11.09.2020;
18.09.2020;
16.10.2020;
23.10.2020;
30.10.2020;
13.11.2020;
11.12.2020
 
Haridusnõunik Eda Leesalu    
Kultuurinõunik Heli Lints 13.01.2020-23.01.2020;
25.06.2020-10.07.2020;
31.08.2020-04.09.2020;
30.09.2020-09.10.2020
 

Rahandusosakonna juhataja

Lea Laurits

06.07.2020-24.07.2020;
24.08.2020-28.08.2020

 

Pearaamatupidaja

Enna Ots

01.06.2020-19.06.2020;
25.06.2020-26.06.2020;
27.07.2020-31.07.2020;
17.08.2020-21.08.2020;
14.09.2020-18.09.2020

 

Juhtivraamatupidaja

Reet Averin

18.06.2020-15.05.2020;
13.07.2020-31.07.2020;
17.08.2020-28.08.2020;
14.09.2020-18.09.2020

 

Finantsist - raamatupidaja

Lembe Lindsalu

25.05.2020-29.05.2020;
16.07.2020-31.07.2020;
24.08.2020-01.09.2020;
20.10.2020-24.10.2020

 
Raamatupidaja-kassapidaja Tiina Schleicher 18.05.2020-22.05.2020;
09.06.2020-26.06.2020;
06.07.2020-10.07.2020;
10.08.2020-21.08.2020
 

Vallasekretär

Maigi Linna

02.03.2020-06.03.2020;
01.06.2020-06.06.2020;
20.07.2020-02.08.2020;
28.12.2020-07.01.2021

 
Õigusnõunik Fredy Bogomolov    

Kantseleispetsialist

Jaana Unga

25.05.2020-29.05.2020;
2.06.2020;
29.06.2020-24.07.2020;
02.09.2020-04.09.2020;
19.10.2020-23.10.2020;
27.12.2020-31.12.2020;
õppeuhkused:
07.09.2020-11.09.2020;
05.10.2020-09.10.2020;
02.11.2020-06.11.2020

 

Registrisekretär

Mirjam Aasma

16.06.2020-22.06.2020;
03.08.2020-27.08.2020;
14.12.2020-18.12.2020

 
Info- ja välissuhete spetsialist Tiina Gill 11.05.2020-27.05.2020;
06.07.2020-24.07.2020;
26.10.2020-30.10.2020
 

Märjamaa Nädalalehe toimetaja

Reet Saar

18.06.2020-17.07.2020;
27.12.2020-03.01.2021

 
Personalispetsialist
Andmekaitsespetsialist
Evi Rooda 17.02.2020-21.02.2020;
20.07.2020-24.07.2020;
12.10.2020-16.10.2020;
01.12.2020-20.12.2020
 

Haldusosakonna juhataja

Margus Vaher

25.02.2020-28.02.2020;
06.07.2020-24.07.2020;
16.11.2020-27.11.2020

 
Ehitusspetsialist Helgi Tammaru 11.05.2020-15.05.2020;
15.06.2020-26.06.2020;
13.07.2020-16.07.2020;
18.07.2020-01.08.2020
 

Geoinfospetsialist

Kirsti Mau

26.06.2020-01.07.2020;
13.07.2020-14.07.2020;
16.07.2020-26.07.2020;
10.08.2020-14.08.2020;
24.08.2020-28.08.2020;
28.12.2020-02.01.2021

 
Järelvalvespetsialist Liina Valler 25.02.2020-27.02.2020;
22.06.2020-09.07.2020;
20.07.2020-24.07.2020;
03.08.2020-07.08.2020;
17.08.2020-21.08.2020;
26.10.2020-30.10.2020
 

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

13.07.2020-14.08.2020;
19.10.2020-23.10.2020

 

Lastekaitsespetsialist

Gedy Remmel

06.01.2020-10.01.2020;
03.08.2020-16.08.2020;
11.12.2020-29.12.2020

 
Lastekaitsespetsialist Karmen Metssalu õppepuhkused:
24.08.2020-28.08.2020;
21.09.2020-25.09.2020;
19.10.2020-24.10.2020;
23.112020-27.11.2020;
04.01.2021-08.01.2021
 
Sotsiaaltööspetsialist Egela Eensalu 25.06.2020-10.07.2020;
27.07.2020-14.08.2020;
õppeuhkused:
14.09.2020-18.09.2020;
26.10.2020-30.10.2020;
23.11.2020-27.11.2020;
25.01.2021-29.01.2021;
01.03.2021-05.03.2021;
05.04.2021-09.04.2021
 
Sotsiaaltööspetsialist Kätlin Peitre 13.07.2020-26.07.2020;
17.08.2020-07.09.2020
 
Eripedagoog Katrin Liiva 13.02.2020-14.02.2020;
25.02.2020-28.02.2020;
12.03.2020-13.03.2020;
02.04.2020-03.04.2020;
23.04.2020-24.04.2020;
21.05.2020-22.05.2020;
10.06.2020-12.06.2020;
29.06.2020-14.08.2020;
19.08.2020-24.08.2020;
31.08.2020-03.09.2020
 
IT-spetsialist Ardo Tilk 25.02.2020-28.02.2020;
01.07.2020-07.08.2020
 
Majandusspetsialist Gert Laidsaar 06.01.2020-13.01.2020;
08.08.2020-12.08.2020;
15.11.2020-29.11.2020;
01.12.2020-31.12.2020
 
Kinnisvarahooldaja Tarmo Rahuoja 27.07.2020-24.08.2020  
VIGALA OSAVALLAVALITSUS      
Osavalla vanem Priit Kärsna

06.07.2020-30.07.2020;
10.08.2020-14.08.2020;
19.10.2020-23.10.2020

 
Sotsiaaltööspetsialist Ilme Roosi 11.05.2020-15.05.2020;
04.08.2020-05.08.2020;
10.08.2020-22.08.2020;
07.09.2020-13.09.2020
 
Ehitusnõunik Fred Puusepp 12.08.2020-19.08.2020  
Registripidaja-asjaajaja Maiu Haljas 29.06.2020-3.07.2020;
06.07.2020-24.07.2020;
17.08.2020-21.08.2020;
31.08.2020-01.09.2020;
30.11.2020-04.12.2020
 
Majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi 13.04.2020-26.04.2020;
06.07.2020-19.07.2020;
09.11.2020-22.11.2020
 
 

 

Toimetaja: TIINA GILL