« Tagasi

Õigusabi seksuaalvägivalla üleelanutele

           
 
Kui oled kogenud seksuaalvägivalda ja soovid lisaksmuule abile ka tasuta õigusnõustamist, on võimalik taotleda seda Eesti Naiste Varjupaikade Liidu (ENVL) kaudu.

Selleks tuleb Sul helistada või saata SMS telefoninumbrile 5377 6077 või e-posti aadressile envloigusabi@gmail.com, teatades, et soovid õigusnõustamist. Edastada tuleks oma vanus, eesnimi ning kontaktandmed, oma asukoht linna täpsusega.

Jurist  võtab  Sinuga  ühendust hiljemalt 24 tunni jooksul. Vastavalt Sinu vajadustele lepime esmaseks  nõustamiseks  kokku  kas  silmast-silma kohtumise või nõustamise telefoni vm sidevahendi kaudu. Nõustamise maht ühe inimese kohta on kuni 5 tundi.

Nõustamise eelduseks on, et teatad juristile oma nime ja isikukoodi ja nõustud isikuandmete edastamisega  ENVL-ile  ning säilitamisega kuni Justiitsministeeriumiga sõlmitud lepingu lõppemiseni. ENVL tagab isikuandmete kaitse vastavalt seadusele.

Silmast-silma  kohtumised  toimuvad  eelistatult  Tallinnas,  Tartus,  Jõhvis  ja  Pärnus (seksuaalvägivalla kriisiabikeskuste lähedal) või muus sobivas kohas.