Kaugbussiliin nr 267 on viimast päeva käigus 15. novembril

Taisto Liinide poolt teenindatuna on kaugbussiliini 267 Karksi-Nuia – Abja-Paluoja – Mõisaküla – Kilingi-Nõmme – Pärnu – Pärnu-Jaagupi – Märjamaa – Tallinn viimast päeva käigus 15. novembril.

Vastavalt Ühistranspordiseadusele oleme liini teenindamise lõpetamisest liiniloa väljastajat Maanteeametit ette teavitanud vähemalt 90 päeva. Liini teenindamise lõpetame, kuna liini käigushoidmiseks vajalikke kulusid teenitav piletitulu ära ei kata.

Taisto Liinid on seda liini teenindanud alates 1. juulist 2018 ja enne meid on oma õnne proovinud selle liiniga erinevad vedajad. Alguses olid liini majandusnäitajad väga head, paraku hakkas 2018. aasta septembris hommikuti Pärnust Tallinna 15 minutit meie reisi ees väljuma samal marsruudil ka ühe teise vedaja buss. Praegune Ühistranspordiseadus ja sellega kaasnevad kaugbussiliini lubade väljastamise põhimõtted võimaldavad bussiliine avada nii nagu keegi soovib. Majanduslikult ei saa selline olukord kesta kaua, kus kaks bussi sõidavad 15 minutilise intervalliga samal marsruudil ja paratamatult peab keegi loobuma.

Liini 267 Tallinn – Karksi-Nuia – Pärnu – Tallinn liini teenindamise lõpetamisega Pärnu – Pärnu-Jaagupi – Märjamaa – Tallinn marsruudil sõitjate jaoks sisuliselt midagi ei muutu. Taisto Liinid teenindab alates 16. novembrist edasi kell 17.10 Tallinn – Märjamaa – Pärnu-Jaagupi – Pärnu marsruuti liinil nr 214.

(sõiduplaan http://www.peatus.ee/#region;distantbus;distantbus;161728;33183;0;80261;1) samade peatuste ja aegadega liini nagu praegu ja mõistagi on võimalik hommikuti edaspidi siis küll ühe bussiga sõita Pärnust läbi Pärnu-Jaagupi ja Märjamaa Tallinna.

Pühapäeviti kell 14.30 Märjamaalt Tallinna suunal väljunud buss alates 16. novembrist enam ei käi.

Taisto Liinid OÜ
Kliendiinfo tel 515 1882