« Tagasi

Vanemlusprogramm "Imelised aastad" alustab Kasti-Orgita lasteiaias

Laste kasvatamisel võib tekkida olukordi, millega on keeruline hakkama saada. „Imelised aastad" on ligi 4-kuuline programm vanematele, kes vajavad tuge ja soovivad õppida, kuidas laste kasvatamisega paremini toime tulla.

Programm sobib 3–8-aastaste laste vanematele,

  • kes soovivad saada vastuseid lapse kasvatamisel tekkinud küsimustele ja õppida, kuidas paremini toime tulla;
  • kelle lastel on esmased käitumisprobleemid, nt kohatine agressiivne käitumine, hüperaktiivsuse ilmingud, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus, jonnihood jne.

Koolitusel osalevad lapsevanemad või lapsevanem ja vanavanem või keegi teine last kasvatav täiskasvanu. Soovitav on osaleda nii emal kui isal.

Koolitus toimub väikeses grupis (14 inimest) kord nädalas 2–2,5 tundi.

Kokku on 16 kohtumist kord nädalas teisipäeva õhtuti Orgita lasteaia saalis. Koolitusel vaadatakse videoklippe erinevatest suhtlemisolukordadest. Toimuvad arutelud ja grupitööd, kus harjutatakse uute oskuste omandamist kahe kogenud koolitaja abiga.
Kohapeale on organiseeritud lastehoid ja pakutakse  kerget einet lastele ja koolitusel osalejatele.

Koolitusele registreerida lasteaia direktori meilile direktor@kastiorgita.ee või telefon 5854 0755 Lea Lauri hiljemalt 7. jaanuari õhtuks.

Esimene koolitus toimub teisipäeval, 14. jaanuaril kell 17.45 Orgita lasteaia saalis. Samas on ka lastehoid. Osalejatele ja lastele pakutakse kerget einet.

Lisainfo koolituse kohta: https://tarkvanem.ee/koolitused/imelised-aastad/