Laste ja noorte stipendiumi konkurss

Märjamaa Valla Laste ja Noorte Sihtkapitali Nõukogu kuulutab välja AVALIKU KONKURSI STIPENDIUMI TAOTLEMISEKS.

Sihtkapitali vahenditega tunnustatakse Märjamaa valla elanike registrisse kantud õpilasi või  kuni kahekümne aasta vanuseid noori, kellel on suuri teeneid Märjamaa valla ees.

(Märkus: sportlike saavutuste eest alates vanuseklassist U15 tunnustatakse noori Märjamaa valla spordivaldkonna parimate tunnustamise korra alusel ning selleks esitatakse taotlused Märjamaa Vallavalitsusele iga aasta 15. jaanuariks.)

Taotlusi konkursile võivad esitada kõik isikud. Vormikohane kirjalik taotlus stipendiumi määramiseks tuleb esitada sihtkapitali nõukogule kas e-postiga digitaalselt allkirjastatult aadressile marjamaa@marjamaa.ee pealkirjaga „Märjamaa valla laste ja noorte sihtkapital" või paberkandjal aadressil Märjamaa Vallavolikogu, Tehnika 11, Märjamaa alev, Märjamaa vald, 78304 Rapla maakond.

Taotlus tuleb sihtkapitali nõukogule esitada hiljemalt 7. detsembril 2020.

Sihtkapitali korraga on võimalik tutvuda Märjamaa valla kodulehel https://marjamaa.kovtp.ee/laste-ja-noorte-sihtkapital või Märjamaa vallavalitsuse kantseleis.

Küsimuste korral pöörduge volikogu sekretäri poole telefonil 5860 3272 või e-posti janika@marjamaa.ee.

Märjamaa Valla Laste ja Noorte Sihtkapitali Nõukogu