Esita oma kandidaat Märjamaa valla spordivaldkonna parimate tunnustamiseks

Märjamaa vallavalitsus  ootab 15. jaanuariks 2021 ettepanekuid Märjamaa valla spordivaldkonna parimate tunnustamiseks.

Tunnustus määratakse 2020. aastal maailmameistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel, Põhjamaade meistrivõistlustel, Baltimaade meistrivõistlusel ja Eesti meistrivõistlustel medali võitnud   U15-U23 noorsportlastele. Samuti tunnustatakse noorsportlaste juhendajat vastavalt I-III koha saavutanud sportlaste arvule.

Toetuse määramisel võetakse arvesse sportlase aasta parim tulemus. Kui tunnustatav on aasta jooksul saanud mitu tiitlit, määratakse toetus kõrgeima tiitli eest.

Täiskasvanud sportlaste ja spordielu edendajate tunnustamise kategooriad on: parim naissportlane, parim meessportlane, parim veteransportlane naine, parim veteransportlane mees, parim võistkond, aasta treener/juhendaja, aasta sportlik perekond, aasta spordiedendaja ja aasta spordielu toetaja.

Taotlemiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus koos saavutust tõendava dokumendi koopiaga või muu viitega saavutusele e-postiga marjamaa@marjamaa.ee.

Aasta sportliku perekonna, spordiedendaja ja spordielu toetaja kandidaatide kohta kirjutada edulugu.

Täiendav informatsioon:

Heli Lints kultuurinõunik tel: 53057735 või e-post heli.lints@marjamaa.ee

Märjamaa valla spordivaldkonna parimate tunnustamise korra leiate http://marjamaa.kovtp.ee/et/eeskirjad-ja-korrad (hariduse, spordi ja kultuurialaste määruste alt)