Algas täiskasvanuhariduse tunnustamise konkurss 2021

Täiskasvanud õppija nädalal 6.- 15.oktoober 2021 tunnustatakse aasta õppijat, õpitegu, koolitajat ja õppijasõbralikku tööandjat.

Ootame inimesi esitama aasta õppija kandidaadiks neid, kes on jätkanud täiskasvanuna katkenud haridusteed, osalenud täienduskursustel või omandanud uue eriala ning seeläbi muutnud oma elu.

Soovime konkursi kaudu leida ja tunnustada õpitegusid, mis aitavad inimestel saada õppimisest positiivseid kogemusi, uusi teadmisi ja oskusi. Aasta õpitegu on nominatsioon, kuhu sobivad kogukondlikud õppimist edendavad ja toetavad teod ning mis aktiivsete kogukonna liikmete toel teoks saavad.

Konkursiga seoses otsime ja tunnustame täiskasvanute koolitajaid, kes on koolitajana tegevad avalikus, era- ja/või kolmandas sektoris ning kes toetavad täiskasvanud inimeste enesearengut indiviidi, kogukonna ja ühiskonna tasandil.

Aasta õppijasõbraliku tööandja kategooriasse on oodatud kandidaatideks need organisatsioonid, kes väärtustavad ja toetavad täiskasvanute õppimist.

Käesolev aasta annab võimaluse esile tõsta eriti neid tööandjaid, koolitajaid ja ka kogukondi, kes on kriisi tingimustes loonud ning pakkunud täiskasvanutele nutikaid õppimisvõimalusi.

Kandidaate saab esitada 30. maini 2021

Tunnusta Sinagi tublisid inimesi ning esita kandidaadid Raplamaa täiskasvanuhariduse koordinaatorile Ivi Sark - ivi.sark@gmail.com

Rohkem infot SIIT

Aasta õppijat, koolitajat ja õpitegu tunnustatakse 8.oktoobril täiskasvanuhariduse tänuüritusel.

Aasta õppijasõbraliku tööandja tunnustamine 14. oktoobril koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga.