Volikogu istung

17.09.19

Kui esimene nööp kuuel on valesti nööbitud, lähevad ka kõik järgmised vildakalt.
Giordano Bruno (1548 –1600;  Itaalia filosoof, preester)

 

Märjamaa Vallavolikogu järgmine istung on 15. oktoobril 2019 Valgu koolis.

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER

Volikogu I koosseisu liikmed

2.09.19

Nimi                                                                

Nimekiri, milles kandideeris

Telefon                 

e-posti aadress

Töökoht/amet

Komisjon

Aare Müil EKRE 501 3037 aare@aspar.ee Aspar-Trans OÜ, juhataja  revisjonikomisjoni aseesimees

Ago Kirsipuu

VL Märjamaa

508 6570

agokirsipuu@hot.ee

Kärneri-Jõe OÜ, juhataja

majandus- ja eelarvekomisjoni liige

Aivar Jõgiste VL Vigala 504 1874 aivar.jogiste@eesti.ee Vagabond Invest OÜ, juhatuse liige  majandus- ja eelarvekomisjoni liige

Andres Elmik

(volitused peatatud kuni 01.09.2020)

VL Meie Inimesed

5648 8462

elmikandres@gmail.com

-

majandus- ja eelarvekomisjoni liige

Ottomar Linna

(A.Elmiku asendusliige)

VL Meie Inimesed 5635 8553 linnaottomar1@gmail.com Valgu Põhikool õpetaja hariduskomisjoni liige; kultuurikomisjoni liige
Andres Jõessar
(volitused peatatud kuni 10.12.2019)
VL Märjamaa     522 4925       andres@eriosa.ee OÜ Eriosa, juhatuse liige majandus- ja eelarvekomisjoni liige
Triin Matsalu
(A. Jõessare asendusliige)
VL Märjamaa - triin.matsalu@gmail.com Rapla Vallavalitsus, abivallavanem -
Anneli Ülemaante EKRE 5342 6073 anneli@valgupk.edu.ee Valgu Põhikool, õpetaja sotsiaalkomisjoni aseesimees; kultuurikomisjoni aseesimees

Harri Jõgisalu

VL  Märjamaa

524 4084

harri.jogisalu@eesti.ee

Hansavest Rental OÜ, projektijuht 

majandus- ja eelarvekomisjoni liige; revisjonikomisjoni liige

Helve Riitsaar

VL Märjamaa

5661 0059

helveriitsaar@gmail.com

RR LEKTUS AS RITA POOD VARBOLA, juhataja 

hariduskomisjoni esimees; kultuurikomisjoni liige

Ilju Aviste

VL Meie Inimesed

5635 2686

ilju.aviste@mail.ee

Rikets OÜ, florist

sotsiaalkomisjoni liige

Jaanus Lehtsaar

EKRE

5648 8854

jaanus.lehtsaar@gmail.com

Päästeamet, meeskonnavanem; PERH erakorralise meditsiini tehnik 

sotsiaalkomisjoni liige; revisjonikomisjoni liige

Jüri Nisumaa VL Vigala 5800 2906        jnisumaa@gmail.com Tuletorn Fond SA, kasvataja; Maadlusklubi Juhan, treener -
Kristi Kivisild VL Märjamaa 507 3098 kristi.kivisild@gmail.com Märjamaa Gümnaasium, huvijuht  hariduskomisjoni aseesimees
Liivi Miil VL Meie Inimesed 552 5222 liivi.miil@marjamaa.ee Sillaotsa Talumuuseum, muuseumipedagoog sotsiaalkomijsoni liige

Marika Hiiemaa

VL Märjamaa

5664 6082

marika.hiiemaa@perearstid.ee

Märjamaa Perearstikeskus OÜ, perearst, juhatuse liige

sotsiaalkomisjoni esimees

Meelis Välis VL Vigala 5347 1855

meelis.valis@mail.ee

Kullamaa Keskkool, direktor  -
Raivi Laaser VL Märjamaa 511 4023 raivi.laaser@gmail.com Laaseri Puit OÜ, juhatuse esimees  majandus- ja eelarvekomisjoni aseesimees; revisjonikomisjoni esimees

Sander Saaliste

(volitused peatatud alates 14.08.19 kuni 13.11.2019)

EKRE 5690 3315

sander.saaliste.001@gmail.com

OÜ Diagrem, juhatuse liige; Vana-Vigala TTK õpetaja revisjonikomisjoni liige

Mari Kann

(S. Saaliste asedusliige)

EKRE 5661 9416 marikann85@gmail.com Makserv OÜ, juhiabi -

Teet Tomson

VL Märjamaa

5647 6397

teet.tomson@rmk.ee

RMK, siseaudiitor

volikogu aseesimees; kultuurikomisjoni esimees

Thomas Hainsalu VL Meie Inimesed 5668 7247 thomas.hainsalu@gmail.com Lemmikukauplus OÜ, juhatuse liige  -

Urmas Kristal

VL Märjamaa

5349 7987

urmas.kristal@marjamaa.ee

Laanekate OÜ, juhatuse liige

volikogu esimees, majandus- ja eelarvekomisjoni esimees

Villu Karu VL Meie Inimesed   5620 5403    villu@marjamaa.ee Kohila Vallavalitsus, abivallavanem -

 

Viited:
Vallavolikogu tööst osavõtu eest makstava tasu ja volikogu ülesannete täitmisel tehtud kulutuste eest hüvitise maksmise kord
Märjamaa Vallavolikogu liikme, vallavanema ja vallavalitsuse liikme teenistuslähetusse saatmise kord 
Huvide konflikti käsiraamat volikogudele

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER

Vigala osavallakogu

18.12.18
Nimi Telefon   e-post Töökoht/amet
Aivar Jõgiste 504 1874 aivar.jogiste@eesti.ee Vagabond Invest OÜ, juhatuse liige 
Anneli Ülemaante 5342 6073 ylemaa@gmail.com Valgu Põhikool, õpetaja

Enn Roosi
osavallakogu aseesimees

5567 2801 enn@vigalattk.ee Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, direktor
Margit Liira 5662 5774 margit.liira@gmail.com Vana-Vigala Põhikool, direktor
Jüri Nisumaa 5800 2906 jnisumaa@gmail.com Vana-Vigala Põhikool, õpetaja;
Tuletorn Fond SA, kasvataja;
Maadlusklubi Juhan, treener
Meelis Välis
osavallakogu esimees
5347 1855 meelis.valis@mail.ee Kullamaa Keskkool, direktor
Marge Plamus  5695 5219 marge.plamus@gmail.com AS Eesti Post, klienditeenindaja

 

Toimetaja: TIINA GILL

Volikogu IV koosseisu töö arvudes

2.10.17

Volikogu sekretäri statistiline kokkuvõte Märjamaa Vallavolikogu IV koosseisu tööst.

 

Pildil esireas volikogu esimees Urmas Kristal.
II reas vasakult paremale Liivi Miil, Ruth Lippus, Marju Plamus, Merlin Suurna, Darja Lehtsalu, Kalle Teekivi, Ilju Aviste, Venno Kornak.
III reas vasakult paremale Hanno Marrandi, Andres Elmik, Argo Rau, Marika Hiiemaa, Teet Tomson, Ago Kirsipuu, Sander Saaliste.
Pildilt puudub Ülo Olm.
Pildi autor: Reet Saar

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER

Volikogu III koosseisu töö arvudes

19.12.14

Volikogu sekretäri koostatud statistiline kokkuvõte Märjamaa Vallavolikogu III koosseisu tööst.

Volikogu III kooseisu foto

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER