Huviringid 2020/2021

5.10.20

ESMASPÄEV
14.00 Vanema-lapse muusikajooga Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Siiri Antsmäe
15.00-16.00 Tüdrukute tantsurühm (4.-5. klass) Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Karin Andesalu
19.00 Naisrahvatantsurühm LABAJALG Haimre rahvamajas, juhendab Darja Lehtsalu
19.00 Naisrahvatantsurühm LUISKAJAD Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Karin Andesalu
20.00 Segarahvatantsurühm KAAREKE Laukna lasteiaias, juhendab Riho Pohla
20.00- 21.00 Fopa Fit Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendaja Mari-Liis Kalmus

TEISIPÄEV                
15.30 Segarahvatantsurühm TINDAR 7.-8. klass Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu
17.00 Lastejooga Haimre rahvamajas, juhendab Janne Neutal
17.15 Võistlustantsuring 4-9 aastastele Märjamaa rahvamaja Ly galeriis, tantsuklubi Mustang
18.00 Hopa Fit trenn (rahulik) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
18.30-19.30 Zumba Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendaja Kristina Oss
19.00 Naisrahvatantsurühm ÜLEJALA SUSSISAHISTAJAD Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Karin Andesalu (saalis)
19.00 Hopa Fit trenn  (intensiivne) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
19.30-21.30 Folklooriselts KIITSHARAKAD naisrühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker
19.30 Segarahvatantsurühm TANTSUKAS Märjamaa rahvamaja galeriis/saalis, juhendavad Tiina Kokemägi ja Darja Lehtsalu

KOLMAPÄEV
14.30 Memmede tantsurühm KULLERKUPP Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Heli Lints
16.30 Neiduderühm (5.-7. klass) Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Darja lehtsalu ja Tiina Kokemägi
18.00 Naisrahvatantsurühm VIIMIKUD Märjamaa rahvamaja saalis, juhendaja Darja Lehtsalu
18.00 Kangoo Jumps Märjamaa gümnaasiumi aeroobikasaalis, juhendab Carina Jurs
19.00 Latiinotantsuring Sipa mõisas, juhendab Eha Allika
19.00-20.00 Keha & Meel Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendaja Egle Hanson
20.00 Segarahvatantsurühm HOPSANI Märjamaa rahvamaja saalis/galeriis, juhendavad Ilona Noor ja Riho Pohla
20.00- 21.00 Fopa Fit Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendaja Mari-Liis Kalmus

NELJAPÄEV
15.30 Tüdrukuterüm 5.-7. klass Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
17.15 Võistlustantsuring 4-9 aastastele Märjamaa rahvamaja Ly galeriis, tantsuklubi Mustang
18.00 Hopa Fit trenn (rahulik) Kivi-VIgala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
18.30 Linetants Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Gairy Salk
18.30-19.30 Zumba Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendaja Kristina Oss
19.00 Hopafit päevatrenn Haimre rahvamajas, juhendab Janne Neutal
19.00 Hopa Fit trenn (intensiivne) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Mari-Liis Kalmus
19.30-20.30 Kõht-selg-tuhar Märjamaa spordihoone aeroobika- ja maadlussaalis, juhendab Egle Hanson
20.00 Segarahvatantsurühm LAABERJALG Märjamaa rahvamaja saalis, juhendab Darja Lehtsalu
20.00 Latiinosõutrupp SINGIRULLID Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Ilona Noor

REEDE
17.00-18.30 
Tantsuring eatutele-vallatutele Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Liina Kikas
19.00 Neiduderühm (9.-12. klass) Märjamaa gümnaasiumis, juhendab Karin Andesalu

PÜHAPÄEV
12.00 Argentiina tango Märjamaa rahvamaja galeriis, juhendab Ilmari Mäng
13.00 Segarahvatantsurühm TANTSULKA Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
14.00 Seltskonnatants Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Aime ja Alari Liiv
17.00 TANTSURÕÕMU mehed Märjamaa rahvamaja saalisjuhendab Marju Vanker
17.00 Hopafit päevatrenn Haimre rahvamajas, juhendab Janne Neutal
17.00-18.00 Seltskonnatants Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Ants Lopsik
19.00-21.00 Folklooriselts KIITSHARAKAD segarühm Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Krista Tõldmaker

 

ROHKEM INFOT:

  • Märjamaa gümnaasiumi huviringid ja huviringidesse registreerimine gümnaasiumi kodulehel  
  • Märjamaa rahvamaja huviringid     
  • SPORDITREENINGUID vaata Märjamaa Valla Spordikeskuse kodulehelt treeningud
Toimetaja: TIINA GILL
22.09.20
Toimetaja: TIINA GILL