Kaugküttepiirkonnad Märjamaa vallas

27.03.17

Märjamaa vallas on neli kaugküttepiirkonda - Tehnika tänava ja Pärna tänava kaugküttepiirkonnad, Orgita küla kaugküttepiirkond ning Keskalevi kaugküttepiirkond. Kütteperiood kestab 15. septembrist kuni 15. maini.

Märjamaa alevis osutab teenust osutab N.R. Energy OÜ (kuni 16.07.2014 ärinimega Avoterm OÜ).

Toimetaja: TIINA GILL

Soojusenergia hind kaugküttepiirkonnas

14.05.20

Kooskõlastatud hinnad on avaldatud Konkurentsiameti koduleheküljel


Hindade muutusi saab jälgida N.R. Energy OÜ kodulehelt (www. 

nrenergyee/soojusenergia-hinnakiri)

 

 

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER

Märjamaa alev saab kaasaegsema kaugküttetorustiku

5.02.19

Soojatootja N.R. Energy pressiteates on kirjas, et ettevõte uuendab Märjamaa alevis kilomeetri pikkuse kaugküttetorustiku ning muudab ka torustiku maapealse osa silmale kaunimaks.

N.R. Energy juhatuse liikme Ahto Tisleri sõnul on aasta esimestel tööde esmane eesmärk alevis soojakadude vähendamine. „Vaatasime koos vallavalitsuse spetsialistidega kohaliku küttesüsteemi üle ja leidsime lahendused, kuidas vältida soojuskadusid ja hoida selle abil kokku raha ka lõpptarbija rahakotis. Vähem tähtis ei ole see, et isolatsiooni korrastamine aitab vähendada ka katlamajast keskkonda lenduvate saasteainete hulka."

Märjamaa alevi küttetorustiku uuendustööd viiakse läbi aasta esimeste kuude jooksul.

1997. aastal asutatud ja täielikult Eesti erakapitalil põhinev N.R. Energy varustab soojusenergiaga 23 kaugkütte võrgupiirkonda üle Eesti ja müüb soojusenergiat rohkem kui 30 mehitamata kaug- ja lokaalkatlamajast. Ettevõtte peamised kliendid on kortermajad, eramud, koolid, lasteaiad, spordihooned, tervishoiuasutused, kohalikud omavalitsused, asutused ja ettevõtted.

Toimetaja: TIINA GILL