Märjamaa Valla Spordikeskus

25.07.19

Aadress: Tehnika 11, Märjamaa, 78304 Raplamaa          
Tegevdirektor: Mart Tilk
Telefon: 5661 1206
e-post: mart.tilk@marjamaa.ee
Koduleht http://marjamaaspordikeskus.ee/
Facebook

Nõukogu liikmed: Ats Vanker, Bengt Janson, Kalle Uusmaa, Toomas Jaaniste

Reg: 90014388
KMKR: EE102106792

 

Toimetaja: TIINA GILL

Spordikeskusest

13.08.20

SA Märjamaa Valla Spordikeskus koordineerib Märjamaa valla spordielu juhtimist, spordiobjektide ja rajatiste haldamist ja arendamist ning uute spordiobjektide rajamist.

Info Spordikeskuse tegevuste ja sündmuste kohta vaata kodulehelt ja Facebookist.

Märjamaa spordihoone avame 2020. aasta septembris.

Toimetaja: TIINA GILL

Märjamaa valla meistrivõistlused rattakrossis, jooksus ja ujumises

13.08.20

Teadmiseks kõigile sportlikele Märjamaa valla inimestele –SA Märjamaa Valla Spordikeskus on algatanud uue ürituste sarja, milles selgitatakse välja Märjamaa valla meistrid. Kõige sportlikumad kolmel alal: rattasõidus, jooksus ja ujumises. Esimene võistlus – rattasõit – leidis aset 14. juulil Varbolas!

 

Osaleda võivad kõik osalejad, eks tunnevad ennast tervelt ja arsti poolt puuduvad vastunäidustused. Arvesse lähevad kõik Märjamaa vallaga seotud inimesed: elukoht, töökoht, koolis käinud Märjamaa valla koolides, suvila või maakodu vallas või kõigi eespool nimetatud isikute lähisugulased (lapsed, abikaasad ja vanavanemad). Kui tunned, et oled Märjamaal oma inimene, oled teretulnud osalema!

Kuidas selgitatakse välja parimad? Iga etapp annab osalejale punkte ja arvesse lähevad kõik etapid (kõik alad). Teised osalejad hoiavad nn punkte kinni. Võitjad selguvad suurimate punktisummade kogujate vahel. Täpsemad reeglid on leitavad lähiajal ürituste sarja kodulehel Facebookis ja Märjamaa Valla Spordikeskuse kodulehel. Autasustatakse kõigi vanusegruppide kolme paremat.

Selgitatakse välja iga ala Märjamaa valla meistrid ja antakse kokkuvõttes välja Märjamaa valla „kõige sportlikum" tiitel.

Alustasime 14. juulil Varbolas rattakrossiga. Septembris toimub juba traditsiooniline Märjamaa alevijooks ja oktoobris või novembris viimane ala – ujumise Märjamaa meistrivõistlused.

Pane vaim valmis ja hoia füüsis treenituna! Kohtume rajal!

 

Toimetaja: TIINA GILL