Huvihariduse ja huvitegevuse teenuse pakkuja toetuse lisataotlusvoor

15.07.20

Märjamaa Vallavalitsus kuulutab välja 2020. aasta  huvihariduse ja huvitegevuse teenuse pakkuja toetuse lisataotlusvooru.
Vormikohased taotlused esitada Märjamaa Vallavalitsusele 15. augustiks e-posti aadressile: marjamaa@marjamaa.ee.

Täpsem info huvihariduse ja huvitegevuse toetuse taotlemise, hindamise kriteeriumide kohta ning taotluse vorm on leitavad Märjamaa valla koduleheküljelt https://marjamaa.kovtp.ee/et/noorte-huviringid

 

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER

Läheneb taotluste esitamise tähtaeg 2020 sõidukulude toetuseks huviringides käivatele noortele

25.06.20

Märjamaa valla territooriumil elavad noored, kes käivad ühistranspordiga või vanema autoga huviringides, teie taotluste esitamise tähtaeg läheneb.

Taotlused II kvartali kohta tuleb esitada menetlemiseks Märjamaa Vallavalitsusesse hiljemalt 5. juuliks 2020. Digitaalselt allkirjastatud avaldused saata marjamaa@marjamaa.ee. Paberkandjal taotlused tuua Märjamaa Vallavalitsuse kantseleisse.

TAOTLUSE VORM 


 

Toimetaja: TIINA GILL
12.11.19
Toimetaja: TIINA GILL

Laste ja noorte huviringid 2019/2020

31.01.20

ESMASPÄEV
11.00-12.35 KITARRI ÕPIRING  Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
12.50-13.35 UKULEL ÕPIRING  Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
13.15 UKULELE PILLIRING Märjamaa rahvamaja pilliruumis, juhendab Eliisa Elfenbein
13.45-14.30 UKULELE ÕPIRING  Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
14.00 SAVIRING Märjamaa rahvamaja keldris, juhendab Piret Marks
14.30 LAULU- ja PILLIRING (I-IV kl) Varbola rahvamajas, juhendab Marju Plamus
14.30-17.00 JÕOTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.00 AKROBAATIKA- JA TSIRKUSERING (7-14 aastased) Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendavad Kaupo Pilder ja Gaili Ilisson
15.00 LASTE LAULURING (7-10 aastased) Märjamaa rahvamaja lauluklassis, juhendab Marika Kosubenko
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Mati Püü
15.30 LAULU ja PILLIRING (V kl ja vanemad lapsed) Varbola rahvamajas, juhendab Marju Plamus
15.30 DRAAMASTUUDIO Märjamaa rahvamaja saalis või noortekeskuses, juhendab Annabel Vaarma
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (IV-VIII kl) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
16.30-17.30 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre 
17.30-19.00 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
18.30-20.00 JOOGA Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Katrin Jaik
18.45-20.15 JOOGA Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab A.Karus

KARMOŠKAÕPE Vana-Vigala ja Kivi-Vigala põhikoolides, juhendab Eve Burmeister

 

TEISIPÄEV
13.30-15.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Daniel Kosubenko
14.00 SAVIRING Märjamaa rahvamaja keldris, juhendab Piret Marks
14.45-16.15 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Mati Püü
16.15-17.45 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
16.30-17.30 SAALIHOKI (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Toomas Jaaniste
17.00-19.00 NOORTEBÄND (tüdrukud) Märjamaa noortekeskuses, juhendab Ago Bomm
17.00-18.30 FLL Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kert Kaljusaar
17.00-18.30 MAADLUS (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
17.30-19.00 JALGPALL (U-13 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
18.30 LASKMINE (V-IX kl) Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Eve Reose
18.30 RÜHMATREENING Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Kristina Oss

19.00-20.00 JALGPALL (lasteaed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Olev Nisumaa

 

KOLMAPÄEV
13.20 MALERING Märjamaa gümnaasiumi ruumis 111, juhendab Helina Lehtsaar
13.00-15.00 LOOVTÖÖRING Valgu rahvamajas, juhendab Mervi Vaarmann
13.30-15.00 Robootika LEGO (1) Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kert Kaljusaar
14.00 KARMOŠKAÕPE Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Eve Burmeister
14.00 Koolilaste SÕUTANTSURÜHM Varbola rahvamajas, juhendab Nancy Buht
14.15-15.00 SPORDIRING (I-III kl) Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Reet Elmik
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.00-15.45 Jalgpallipoiste ÜKE Märjamaa gümnaasiumi staadionil või koolimajas, juhendab Piret Püü
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
15.30 Noorte segarühm TANTSULKA Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.00 LASTE NÄITERING (kooliealistele) Varbola rahvamajas, juhendab Piret Linnamägi
16.00-17.30 KERAAMIKA ja KUNSTIRING õpilastele Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Astra Põlma
16.00-17.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
16.30 MUUSIKARING 5-7 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendavad Reelika Põldmann ja Kadri Jüriado
17.00-19.00 LOOVTÖÖRING Valgu rahvamajas, juhendab Mervi Vaarmann
17.00-19.00 Noortebänd (poisid) Märjamaa noortekeskuses, juhendab Ago Bomm
17.20 MUUSIKARING 3-4 aastastele Märjamaa rahvamaja mängutoas, juhendavad Reelika Põldmann ja Kadri Jüriado
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendab Harri Koiduste ja Andre Astre 
17.30-19.00 JALGPALL (U-13 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe

 

NELJAPÄEV
13.00-13.30 
LAULULAPSED (I-II kl) Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
13.30-15.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Daniel Kosubenko
13.30-15.00 Robootika LEGO (2) Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kert Kaljusaar
14.00-15.30 LASTE LOOVUSRING Märjamaa rahvamaja kunstiklassis, juhendab Eve Burmeister
14.00-15.00 LAULULAPSED (III-IV kl) Valgu rahvamajas, juhendab Kadri Jüriado
14.45-16.15 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa  gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendavad Mati Püü
15.15-16.45 ROBOOTIKA 2 Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kert Kaljusaar
15.30 Segarahvatantsurühm HOPS Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
16.00-17.30 MAADLUS Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa
16.15-17.45 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa  gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
16.00-18.00 DROONIRALLI Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Ott Jeeser
16.00-17.30 MAADLUS Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa
16.30-18.30 DJ-klubi Märjamaa noortekeskuses, juhendab Kaarel Kiviloo
16.30-17.30 JALGPALL (I-III kl tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendaja Kadri Aedmäe
17.00 Segarahvatantsurühm HOPSTI Märjamaa rahvamaja saalis, juhendavad Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
17.15 VÕISTLUSTANTSURING 4-9 aastastele Märjamaa rahvamaja Ly galeriis, tantsuklubi Mustang
17.30-19.00 JALGPALL (U-15 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
18.30 RÜHMATREENING Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Kristina Oss
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Olev Nisumaa

 

REEDE
13.15-14.10 AKROJOOGA Märjamaa noortekeskuses, juhendab Annika Marrandi
14.15-15.15 AKROJOOGA Märjamaa noortekeskuses, juhendab Annika Marrandi
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino maiste ja Mihkel Laurits
15.00-17.00 FOTOGRAAFIA (kaks korda kuus)Märjamaa noortekeskuses, juhendab Taimo Lehtsalu
15.00 TEATRIRING noortele (kaks korda kuus) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Annabel Vaarma
16.00-17.30 NÄITERING õpilastele Vana-Vigala rahvamajas, juhendab Astra Põlma
16.00-17.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
17.00-18.30 MAADLUS (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre 
17.30 Kõhubeebide ja väikelaste (kuni 3 a) MUUSIKATERAAPIA ring Varbola rahvamajas, juhendab Siiri Antsmäe

17.30-19.00 KORVPALL (noormehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendab Olev Nisumaa


LAUPÄEV
14.00-15.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin


PÜHAPÄEV
14.30 NOORTESTUUDIO (kaks korda kuus) Kivi-Vigala rahvamajas, juhendab Annabel Vaarma

 

ERINEVATEL AEGADEL
LOOVUSRING (lapsed ja täiskasvanud) Varbola rahvamajas kaks korda kuus (aeg täpsustamisel), juhendab Piret Linnamägi

NOORTEKLUBI „Mina oskan!" Märjamaa noortekeskuses. Tegevuste koordinaator Triin Põri. Täpsem info Märjamaa noortekeskuse FB lehelt
 

 

Toimetaja: TIINA GILL