Spordisündmused 2020

12.03.20
Kuu Spordiala Sündmus Korraldaja/vastutaja Koht
aprill kergejõustik Jüriöö teatejooks SA Märjamaa Valla Spordikeskus ja korraldusmeeskond Märjamaa spordihoone
17. mai jalgratas

Marimetsa CUP ja Märjamaa valla MV jalgrattakrossis.
Märjamaa valla nelikürituse teine osavõistlus 

Marimetsa CUP/KOMO/SA Märjamaa Spordikeskus  Järta tervisespordikeskus
juuni korvpall Märjamaa valla KV korvpallis SA Märjamaa Valla Spordikeskus ja korraldusmeeskond Märjamaa spordihoone
juuli        
august sportmängud Märjamaa valla spordipäev SA Märjamaa valla Spordikeskus - korraldusmeekons Märjamaa Spordihoone
september kergejõustik Märjamaa 37. alevijooks ja Märjamaa MV jooksus.
Märjamaa valla nelikürituse kolmas osavõistlus
SA Märjamaa Valla Spordikeskus - korraldusmeeskond Märjamaa spordihoone
20.-27. september   Euroopa spordinädal 2020   Märjamaa spordihoone
oktoober võrkpall Võrkpalliturniir SA Märjamaa Valla Spordikeskus  Märjamaa spordihoone
oktoober ujumine Märjamaa MV ujumises
Märjamaa valla nelikürituse neljas osavõistlus
SA Märjamaa Valla Spordikeskus ja Märjamaa ujula
 
Märjamaa ujula
november lauatennis Lauatenniseturniir SA Märjamaa Valla Spordikeskus Märjamaa spordihoone
detsember   Nelikürituse parimate autasustamine SA Märjamaa Valla Spordikeskus Märjamaa spordihoone

 

Toimetaja: TIINA GILL

Sporditreeningud 2019/2020

26.11.19

ESMASPÄEV 
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Mati Püü
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (IV-VIII kl) alates 28.10 Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell
16.30-17.30 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.30-19.00 JALGPALL (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
18.30-20.00 JOOGA meestele Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Katrin Jaik
18.30 Võrkpall (mehed ja naised) Kivi-Vigala põhikooli saalis
18.45-20.15 JOOGA Märjamaa gümnaasiumi aulas, juhendab A. Karus
19.30-21.00 SAALIHOKI (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
20.00-21.30 JOOGA kõigile Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Katrin Jaik


TEISIPÄEV
13.30-15.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Daniel Kosubenko
14.45-16.15 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009)  Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Mati Püü
16.15-17.45 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
16.30-17.30 SAALIHOKI (laosed) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Toomas Jaaniste
17.00-18.30 MAADLUS (tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
17.30-19.00 JALGPALL (u-13 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
18.30 LASKMINE (V-IX kl) Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Eve Reose
18.30 RÜHMATREENING alates novembrist Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Kristina Oss
19.00-20.00 JALGPALL (lasteaed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendaja Olev Nisumaa
 

KOLMAPÄEV
13.20 MALERING Märjamaa gümnaasiumi ruumis 111, juhendab Helina Lehtsaar
14.15-15.00 SPORDIRING (I-III kl) Märjamaa gümnaasiumi võimlas, juhendab Reet Elmik
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
15.00-15.45 JALGPALLIPOISTE ÜKE Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Piret Püü
15.30-17.00 KERGEJÕUSTIK (õpilased) oktoobri vaheajani Märjamaa gümnaasiumi staadionil või koolimajas, alates 28.10 Haimre pst 5 võimlas, juhendab Indrek Drell 
16.00-17.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
17.00-18.30 MAADLUS Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendab Jüri Nisumaa
17.00-18.30 MAADLUS Kivi-Vigala lasteaia maadlusruumis, juhendab Jüri Nisumaa
17.30-19.00 JALGPALL (U-13 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kadri Aedmäe
18.30 Võrkpall (mehed ja naised) Kivi-Vigala põhikooli saalis
19.00-20.30 JALGPALL (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Sassian 
 

NELJAPÄEV
13.30-15.00 JALGPALL (poisid 2010-2011) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Daniel Kosubenko
14.45-16.15 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
15.00-16.30 JALGPALL (poisid 2008-2009) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Mati Püü
16.00-17.30 MAADLUS Valgu põhikooli aulas, juhendab Jüri Nisumaa
16.30-17.30 JALGPALL (I-III kl tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimlas, juhendab Kadri Aedmäe
16.15-17.45 TANTSIMINE (I-IV kl) Märjamaa gümnaasiumi saalis/aulas, juhendab Sandra Vilismäe Rapla Tantsustuudiost
17.30-19.00 JALGPALL (U-15 tüdrukud) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendaja Kadri Aedmäe
18.30 RÜHMATREENING alates novembrist Märjamaa gümnaasiumi aeroobika saalis, juhendab Kristina Oss
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendaja Olev Nisumaa
19.30-21.00 SAALIHOKI (mehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Toomas Jaaniste
 

REEDE
14.30-17.00 JÕUTÕSTMINE (lapsed) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Heino Maiste ja Mihkel Laurits
16.00-17.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
17.00-18.30 MAADLUS (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla alumises saalis, juhendavad Harri Koiduste ja Andre Astre
17.30-19.00 KORVPALL (noormehed) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis
19.00-20.30 LAUATENNIS Märjamaa Metsanurga võima alumises saalis
19.00-21.00 MAADLUS Vana-Vigala TTK maadlusruumis, juhendaja Olev Nisumaa
 

LAUPÄEV
14.00-15.30 KORVPALL (poisid) Märjamaa Metsanurga võimla spordisaalis, juhendab Kalle Kollin
 

 

Märjamaa Ujula jõusaal avatud P-R 12.00-20.00; L 12.00-19.00. Info tel 489 2680 

Maadlusklubi Juhan

Raplamaa Rattaklubi KoMo JALGRATTATREENINGUD

Toimetaja: TIINA GILL
8.01.19
Toimetaja: TIINA GILL