Teenistujate puhkused

2.01.19

Puhkusel viibivate teenistujate asendajate kohta saab infot telefonilt 489 8851

 


Teenistuskoha nimetus

Nimi

Puhkus

Asendaja
Vallavolikogu esimees Urmas Kristal    
Vallavolikogu sekretär Janika Liländer

 

 
Vallavanem Merlin Suurna

 

 

Abivallavanem

Triin Matsalu

 

 
Haridusnõunik Raivo Heinaru 2.01.2019-11.01.2019  
Kultuurinõunik Heli Lints    

Rahandusosakonna juhataja

Lea Laurits

 

 

Pearaamatupidaja

Enna Ots

 

 

Juhtivraamatupidaja

Reet Averin

 

 

Finantsist - raamatupidaja

Lembe Lindsalu

 

 
Raamatupidaja-kassapidaja Tiina Schleicher    

Vallasekretär

Maigi Linna

27.12.2018-04.01.2019

 

Kantseleispetsialist

Jaana Unga

 

 

Personalispetsialist

Merle Mets

 

 

Registrisekretär

Mirjam Aasma

 

 
Info- ja välissuhete spetsialist Tiina Gill    

Märjamaa Nädalalehe toimetaja

Reet Saar

 

 
Õigusnõunik Evi Rooda    

Haldussosakonna juhataja

Margus Vaher

 

 
Ehitusinsener Tiiu Pippar    
Ehitusspetsialist Helgi Tammaru    
Teedespetsialist Mikk Vaarmann    
Planeerimise ja maakorralduse spetsialist Katrin Kalmus    
Keskkonnaspetsialist Greta Neidre    

Geoinfospetsialist

Kirsti Mau

27.12.2018-02.01.2019

 
Järelvalvespetsialist Liina Valler    

Sotsiaalosakonna juhataja

Marge Viska

 

 

Lastekaitsespetsialist

Sirje Praks

27.12.2018-02.01.2019

 
Lastekaitsespetsialist Maiken Kask    
Sotsiaaltööspetsialisti vaba ametikoha ajutine asendaja Egela Eensalu    
IT-spetsialist Ardo Tilk    
Majandusspetsialist Gert Laidsaar    
Ehitusinsener Tiiu Pippar    
VIGALA OSAVALLAVALITSUS      
Osavalla vanem Priit Kärsna

 

 
Sotsiaaltööspetsialist Ilme Roosi    
Ehitusnõunik Fred Puusepp 27.12.2018-08.01.2019  
Registripidaja-asjaajaja Maiu Haljas    
Majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi    
 

 

Toimetaja: TIINA GILL