Kutsume teid külastama erivajadusega inimeste kodu Pärnus!

Hea märjamaalane!

AS Hoolekandeteenused soovib rajada Märjamaale kodu phsüühikahäirega inimestele.

Selleks, et saada parem ülevaade meie kavandatud elamust, kutsume kõiki huvilisi tutvuma Pärnu Niidumetsa koduga. Miks? Sest Niidumetsas elavad psüühikahäirega inimesed täpselt samasuguses majas, nagu soovime ehitada Märjamaale.

Buss külastusele väljub Rahvamaja juurest 26. augustil kell 17.30. Külaskäigul osalemiseks palume end hiljemalt 22. augustiks registreerida, sest osalejate arvust sõltub külastuse toimumine. Tulenevalt bussi mahutavusest saavad osaleda kuni 40 esimest registreerunut.

Oodatud on kõik, kes sooviksid näha, milline on tänapäevane erivajadusega inimeste elukeskkond. Samuti on teretulnud inimesed, kes on mures selle pärast, millist mõju avaldab psüühiliste erivajadustega inimeste kodu piirkonna turvalisusele või mainele.

Kuna Niidumetsa kodu asub vahetult suurte kortermajade naabruses, siis külastuse käigus saab ka kuulda kogemusi, kuidas erivajadusega inimesed ja kohalik kogukond on esimese aasta jooksul üksteisega kohanenud.

NB! Külastusel osalemiseks on vajalik registreerumine vormi kaudu hiljemalt 22.08.2019: https://forms.gle/64JyhTrXdn1ZY1vM9

Lisainfo:
Katrin Pärgmäe