Märjamaa Vallavalitsus võtab teenistusse planeerimise ja maakorralduse spetsialisti

Planeerimise ja maakorralduse spetsialisti töö eesmärk on Märjamaa valla territooriumi planeerimisalase tegevuse ning maakorralduse valdkonna tegevuste korraldamine.

Peamised tööülesanded:

• Märjamaa valla üld-, teema- ja detailplaneeringute menetluste korraldamine, planeerimisalane nõustamine ning Märjamaa valla territooriumi ruumilise arengu tegevuse jälgimine ning suunamine;
  • maareformi ja maakorraldustoimingute tegemine, maa kohta käiva teabe kogumine ja haldamine, seotud dokumentatsiooni säilitamine, vastavate registrite pidamine ning haldamine;
  • projekteerimistingimuste avatud menetluste korraldamine;
  • osalemine valla arendusprojektide koostamisel ja elluviimisel.

Kandidaadilt eeldame:

• erialast kõrgharidust (ruumilise planeerimise, arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise või maakorralduse eriala)
  • eelnevat töökogemust ametikoha valdkonnas vähemalt 3 aastat;
  • vastavust avaliku teenistuse seaduses sätestatud tingimustele;
  • õppimisvalmidust ja uuendusmeelsust;
  • kohuse- ja vastutustunnet;
  • väga head stressitaluvust;
  • iseseisvust ja  otsustusvõimet;
  • hea analüüsi ja tulemuste prognoosimisvõimet;
  • koostöövõimet ja head suhtlemisoskust;
  • eesti keele oskus, tasemel C1;
  • oskust kasutada oma töös tavapärast kontoritarkvara, CAD ja GIS tarkvara, andmebaase
  • B-kategooria juhtimisõigust;

Kasuks tuleb:

• teenistuskogemus riigi või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses;
  • kogemus planeeringute koostamise menetluses ja maakorralduse valdkonnas;
  • dokumendihaldusprogrammi  Amphora Professional kasutamise oskus
  • väga hea suhtlemis- ja väljendamisoskus.

Omalt poolt pakume:

• uuendustele suunatud töökeskkonda;
  • mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
  • toetavat meeskonda;
  • enesearengu võimalusi;
  • haigushüvitist haigestumise teisest päevast;
  • 35-kalendripäevast põhipuhkust;
  • erialast arenemisvõimalust läbi praktilise töö ja täiendkoolituste.

Kui oled uuendusmeelne ning suunatud lahenduste leidmisele, ei karda vastutuse võtmist  ning soovid igakülgselt panustada Märjamaa valla arengusse, siis tule kandideerima!

Avaldus/motivatsioonikiri, CV ja  haridust tõendava dokumendi koopia palume saata hiljemalt 11. veebruaril 2020 Märjamaa Vallavalitsuse aadressil Tehnika 11, 78304 Märjamaa alev või e-postiga marjamaa@marjamaa.ee.

Lisainfo: abivallavanem Ott Valdma, tel 5380 5285; e-post: ott.valdma@marjamaa.ee