26.06.20

Vigala osavallavalitsus Sääla tee 8/8, Kivi-Vigala, Märjamaa vald, 78001 Raplamaa 

 


 

Telefon 489 4770, 525 8919

e-post vigala@vigala.ee  

Registri nr 77000528

VIGALA OSAVALLA ARENGUKAVA

Vigala Osavallavalitsuse DOKUMENDIREGISTER 
 

 

Amet Nimi Telefon e-post
Osavallavanem Priit Kärsna 516 7227 priit.karsna@vigala.ee
Sotsiaaltööspetsialist Ilme Roosi  489 4777 ilme@vigala.ee
Ehitusnõunik Fred Puusepp 489 4774 fred@vigala.ee
Registripidaja-asjaajaja Maiu Haljas 489 4770 maiu@vigala.ee
Majandus- ja heakorratöötaja (teede hooldus) Arvo Roosi 5691 9868  arvo@vigala.ee

 

TEENISTUJATE PUHKUSED

 

Toimetaja: TIINA GILL

Ametnike vastuvõtuajad

4.01.18
Ametikoht Nimi Telefon e-psot

Ehitusnõuniku
vastuvõtt:
K, N 8.00-16.00

Fred Puusepp 489 4774 fred@vigala.ee

 

Ülejäänud ametnike vastuvõtuajad on E-R 8.00-16.00.

Toimetaja: TIINA GILL

Vigala osavallakogu

17.06.20
Nimi Telefon   e-post Töökoht/amet
Aivar Jõgiste 504 1874 aivar.jogiste@eesti.ee Vagabond Invest OÜ, juhatuse liige 
Anneli Ülemaante 5342 6073 ylemaa@gmail.com Valgu Põhikool, õpetaja

Enn Roosi
osavallakogu esimees

5567 2801 enn@vigalattk.ee Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, direktor
Margit Liira 5662 5774 margit.liira@gmail.com Vana-Vigala Põhikool, direktor
Jüri Nisumaa 5800 2906 jnisumaa@gmail.com Vana-Vigala Põhikool, õpetaja;
Tuletorn Fond SA, kasvataja;
Maadlusklubi Juhan, treener
Ülle Rämo
 
- ulle.ramo@gmail.com Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, arendus- ja projektijuht
Marge Plamus 
osavallakogu aseesimees
5695 5219 marge.plamus@gmail.com AS Eesti Post, klienditeenindaja

 

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER

Pakendikonteinerite kasutusest Pargi 1 ja Pargi 2 Vana-Vigalas

13.04.18

Vana-Vigala külas Pargi 1 ja Pargi 2 viidi segapakendikonteinerite kõrvalt ära paberpakendikonteinerid. See tähendab, et nüüdsest ka kõik paber- ja papp-pakendid võib panna alles jäänud konteinerisse, kuigi konteineril selliseid kirju pole. Kindlasti pole need konteinerid mõeldud aga vanapaberile (vaid ainult pakenditele). Vanapaberi jaoks saavad korterelamud tellida vajadusel eraldi konteineri.

Palun elanikel teada anda nimetatud konteinerite ületäitumisest vigala@vigala.ee. Vajadusel suhtleme pakendiorganisatsiooniga nende konteinerite suuremate konteinerite vastu välja vahetamiseks või tihedamaks veosageduseks.

 

Üks TVO avalik segapakendikonteiner asub asulas veel Pikk t 5 töökodade juures.

Kõikjal mujal vallas võib kollastesse pakendikonteineritesse panna kõiki liike pakendeid (sh paber- ja papp-pakendid) olenemata konteineritel olevatest kirjadest.

Toimetaja: TIINA GILL